Belka Games přináší novou hru Roger That! – spojení a obchodování ve světě pirátů.

Belka Games, tým stojící za hrami Bermuda Adventure, Solitaire Cruise a Clockmaker, oznámil vydání hry Roger That!. Jedná se o merge hru s prvky tycoonu, která dnes popluje na iOS a…

Belka Games přináší novou hru Roger That! - spojení a obchodování ve světě pirátů.

Belka Games, tým stojící za hrami Bermuda Adventure, Solitaire Cruise a Clockmaker, oznámil vydání hry Roger That!. Jedná se o merge hru s prvky tycoonu, která dnes popluje na iOS a Android.

Ve hře se ocitnete v Pirátském království společně s Rogerem a Lottou, kteří se pokoušejí renovovat tuto zemi. Během jejich dobrodružství odhalí ztracená rodinná tajemství a naleznou skryté poklady. Všechno tohle můžete dosáhnout pomocí slučování různých předmětů. Tím nejenže odemknete více příběhu, ale také objevíte nové ostrovy.

Hra Roger That! nabízí poutavý herní zážitek s možností prozkoumávat nové lokace a renovovat je. Slučování předmětů vám pomůže odkrýt více ze zajímavého příběhu a odhalit překvapivé tajemství.

Vylepšujte svou dovednost slučování a odemykejte nové předměty, které vám pomohou při renovaci ostrovů. S každým splněným úkolem se budete dostávat blíže k objevování rodinných tajemství a hledání skrytých pokladů.

Hra Roger That! je dostupná pro zařízení s operačními systémy iOS a Android a může být stažena zdarma. Připravte se na vzrušující dobrodružství plné tajemství a objevování nových ostrovů. Staňte se součástí Pirátského království a pomozte Rogerovi a Lottě renovovat tuto nehostinnou zemi.

FAQ:
1. Jaké jsou operační systémy, na kterých je hra dostupná?
Hra Roger That! je dostupná pro operační systémy iOS a Android.

2. Za jakou cenu mohu tuto hru stáhnout?
Hra Roger That! je ke stažení zdarma.

3. Jakou roli hrají slučování předmětů ve hře?
Slučování předmětů je klíčovým prvkem hry Roger That!. Pomocí slučování můžete odemknout více ze zajímavého příběhu a objevit nové ostrovy.

4. Je možné hrát hru offline?
Ano, hra Roger That! je možné hrát i bez připojení k internetu.

5. Můžu vylepšovat svou dovednost slučování?
Ano, v průběhu hry budete mít možnost vylepšovat svou dovednost slučování a odemykat nové předměty, které vám pomohou při renovaci ostrovů.

Článek byl částečně převzat z: Zdroj.

Zdroj: https://www.pocketgamer.com/roger-that/belka-games-ios-android-release/