Best Buy již neopravuji Samsung telefony

**Best Buy ruší program ASP s autorizovaným poskytovatelem služeb společnosti Samsung**

V nedávném oznámení se společnost Best Buy rozhodla ukončit svůj program autorizovaného poskytovatele služeb (ASP) ve spolupráci se společností Samsung. Tento…

Best Buy již neopravuji Samsung telefony

**Best Buy ruší program ASP s autorizovaným poskytovatelem služeb společnosti Samsung**

V nedávném oznámení se společnost Best Buy rozhodla ukončit svůj program autorizovaného poskytovatele služeb (ASP) ve spolupráci se společností Samsung. Tento program umožňoval vybraným pobočkám Best Buy opravovat mobilní telefony s použitím originálních součástek a produktů od Samsungu.

Program ASP byl pro mnoho zákazníků oblíbenou volbou, protože zajišťoval, že jejich zařízení budou opravená kvalifikovanými techniky s použitím autentických náhradních dílů. To poskytovalo nejen záruku kvality, ale také vyšší důvěru ve výslednou opravu. Mnozí uživatelé oceňovali, že nemuseli hledat specializované servisní středisko Samsung, ale mohli využít služby Best Buy, které byly často blíže a dostupnější.

Důvody ukončení programu ASP nebyly oficiálně oznámeny, ale spekuluje se, že by mohlo jít o strategické rozhodnutí obou společností. Samsung možná plánuje centralizovat své servisní služby nebo se více zaměřit na vlastní servisní střediska. Na druhé straně Best Buy může mít zájem rozšířit své služby i na další značky bez omezení na specifického výrobce.

Pro zákazníky, kteří byli zvyklí využívat tento program, to může znamenat určité komplikace. Nyní budou muset hledat alternativní možnosti opravy svých zařízení. Nicméně, na trhu existuje mnoho jiných autorizovaných servisních středisek Samsung, která budou nadále nabízet kvalitní a spolehlivé služby.

Pro Best Buy to může znamenat příležitost k inovaci a rozšíření nabídky služeb. Společnost by mohla zvážit navázání spolupráce s dalšími výrobci nebo dokonce rozšíření vlastních servisních kapacit a technologií.

Zákazníci by měli sledovat oficiální oznámení od obou společností, aby získali aktuální informace o tom, jaké kroky budou následovat a jaké alternativy budou k dispozici. Je také možné, že v budoucnosti budou oznámeny nové programy nebo spolupráce, které nabídnou podobné výhody jako dosavadní program ASP.

Celkově vzato, i když je ukončení programu ASP jistě změnou, pro mnoho zákazníků to může být impulzem k hledání nových možností a řešení. Technologický trh je dynamický a neustále se vyvíjí, a proto je důležité zůstat informovaný a připravený na nové výzvy a příležitosti.

Zdroj: https://www.androidcentral.com/apps-software/you-can-no-longer-fix-samsung-phones-at-best-buy