Vypnout reklamy

BeyondWarrior: Idle RPG nyní dostupný na iPhone a iPad

BeyondWarrior: Idle RPG od společnosti Loongcheer Games je nyní dostupná k hraní na iOS. Hra, která se prezentuje jako průzkum čínského fantasy světa inspirovaného žánrem Wuxia, je již dostupná také na…

BeyondWarrior: Idle RPG nyní dostupný na iPhone a iPad

BeyondWarrior: Idle RPG od společnosti Loongcheer Games je nyní dostupná k hraní na iOS. Hra, která se prezentuje jako průzkum čínského fantasy světa inspirovaného žánrem Wuxia, je již dostupná také na Android zařízeních a nyní se dostala i na zařízení od Apple po úspěšném spuštění pro Google Play.

Co je ještě lepší, tato nová verze je dostupná současně s vydáním 4. sezóny hry, která přináší pět nových map pro lovení pokladů, nové mechanismy pro kultivaci nazvané ‚osvícení‘, které umožňuje válečníkům stejné skupiny hvězd sdílet své statistiky a přidání zcela nových, ještě obtížnějších úrovní do různých dungeonů, které hra nabízí.

Pokud máte rádi **idle RPG hry** a zajímá vás čínský fantasy svět, určitě si BeyondWarrior zamilujete. Přidejte se k dobrodružství a objevte nové poklady, rozvíjejte své válečníky a bojujte proti stále těžším výzvám.

**FAQ**

1. **Kde mohu stáhnout hru BeyondWarrior: Idle RPG?**
Hra je nyní dostupná jak na zařízeních s operačním systémem Android, tak iOS. Stačí vyhledat hru v obchodu s aplikacemi pro vaše zařízení.

2. **Co přináší 4. sezóna hry BeyondWarrior?**
Nová sezóna přidává pět nových map pro lovení pokladů, nové mechanismy pro kultivaci válečníků a obtížné úrovně v různých dungeonech.

3. **Je hra BeyondWarrior: Idle RPG placená?**
Hra je dostupná ke stažení zdarma s možností nákupu různých herních prvků pomocí mikrotransakcí.

Zdroj: https://www.pocketgamer.com/beyondwarrior-idle-rpg/iphone-release/