Bezvadná střílečka Shadowgun Legends je venku!

Vývojáři Madfinger Games jsou nejvíce známými tím, že vytvářejí hry, které mají naprosto úžasnou hratelnost. Pokud jste ještě žádnou hru od nich nehráli, tak máme k dispozici nový díl a to je Shadowgun Legends. Nová hra od vývojářů Madfinger Games nabízí epickou kampaň a hlavně kooperativní hru pro více
ShadowGun Legends hry

Vývojáři Madfinger Games jsou nejvíce známými tím, že vytvářejí hry, které mají naprosto úžasnou hratelnost. Pokud jste ještě žádnou hru od nich nehráli, tak máme k dispozici nový díl a to je Shadowgun Legends.

Nová hra od vývojářů Madfinger Games nabízí epickou kampaň a hlavně kooperativní hru pro více hráčů. Veškeří hráči z celého světa se setkají v jedné hře, kde budou bojovat proti zlu.

Shadowgun Legends

Shadowgun Legends

Podle vývojářů z Madfinger hra obsahuje celkem 200 misí v mód kampaň a to na čtyřech planetách. Nejlepší na tom celém je to, že se můžete připojit ke svým třem kamarádům a vyrazit proti nepříteli. K dispozici jsou PvP arény, kde budete bojovat jeden proti druhému.

Spousta zbraní na výběr

Shadowgun Legends dovoluje hráčům si vybrat z 200 unikátních zbraní a posbírat také nejrůznější brnění. Hra je dostupná jak na Android, tak na iOS systémy.

Ohlasy jsou naprosto neskutečné. Hra navíc pochází od českých tvůrců, kteří sídlí v Brně! Hra má ohlasy v celém světě.

Oficiální trailer

Aplikaci stáhnete níže

Recenze hry
  • 100%
    Grafika - 100%
  • 98%
    Hratelnost - 98%
  • 96%
    Zábava - 96%
98%