Bílá varianta Google Pixel 3 XL na fotkách

K dispozici máme nově živé fotografie nového telefonu Google Pixel 3 XL a to v bílé variantě, což má být další vlajkový telefon společnosti Google. Jak už bylo jednou potvrzeno, tak právě přední panel je pokryt obrovským vysokým displejem s relativně velkým výřezem. Nicméně menší rámeček dodává telefonu obrovský displej. Dále selfie fotoaparát se skládá ze dvou senzorů […]

K dispozici máme nově živé fotografie nového telefonu Google Pixel 3 XL a to v bílé variantě, což má být další vlajkový telefon společnosti Google.

Jak už bylo jednou potvrzeno, tak právě přední panel je pokryt obrovským vysokým displejem s relativně velkým výřezem. Nicméně menší rámeček dodává telefonu obrovský displej. Dále selfie fotoaparát se skládá ze dvou senzorů namísto typického jednoho.

Přední část je černá a vidíme duální reproduktor (stereo) v horní a spodní části.

Specifikace

Očekáváme telefon Google Pixel 3 XL s čipem Snapdragon 845, 6GB RAM 128GB interním úložištěm. Avšak je tady varianta i se 4GB RAM a 64GB interním úložištěm. Telefon poběží samozřejmě na systému Android 9.0 P, ale stále nevíme, jak velkou baterií telefon bude mít. Nicméně podpora bezdrátového nabíjení se očekává.

Google Pixel 3 XL bude představen zároveň s regulérním Pixel 3 telefonem a to již 4. října.

Zdroj