Samsung ode dneška spouští Bixby asistenta. Je však připraven? ✈

Jedná se od Samsungu o Asistenta podobného, jako má třeba Google svého asistenta nebo Microsoft Cortanu nebo Apple siri. Samsung informoval své zákazníky, že právě Bixby Asistent nebude hned v uvedení prodeje, ale stane se tak později. Je docela jasné, že Samsung si chtěl asistenta vyladit. Teď ho chce poslat do světa, ale záleží, jestli […]

Samsung Bixby AI

Jedná se od Samsungu o Asistenta podobného, jako má třeba Google svého asistenta nebo Microsoft Cortanu nebo Apple siri. Samsung informoval své zákazníky, že právě Bixby Asistent nebude hned v uvedení prodeje, ale stane se tak později.

Je docela jasné, že Samsung si chtěl asistenta vyladit. Teď ho chce poslat do světa, ale záleží, jestli je dost připraven.

Vypadá to však, že Samsungu netrvalo příliš dlouho, aby Bixby dostal na zařízení Samsung Galaxy S8 a S8+. Již dnes se totiž Korejská společnost rozhodla, že asistenta protlačí na telefony.

Samsung oficiálně uvedl:Bixby Asistent prochází iteračním procesem pro vytváření uživatelského hlasu, instrukcí a dalších znalostí prostřednictvím učebního enginu Deep Learning„.

Bixby konkurentem Google Assistent

Jestliže Bixby služba dokáže poskytnout uživatelům funkce a zkušenosti tak jako má Google Assistant, Corta, Alexa a Siri, tak to uvidíme.

Dobrá zpráva je, že dnes se v Jižní Koreji uživatelé dočkají Bixby Asistenta a pomalými krůčky se rozšíří do celého světa na Samsung Galaxy S8.