„Black Desert Mobile láká nové hráče k návratu s návratovou kampaní“

Hráči hry Black Desert Online se mohou těšit na novou kampaň Black Pearl Return, která má za cíl přilákat zpět hráče, kteří hru opustili. Od úterý 2. dubna do úterý 30….

"Black Desert Mobile láká nové hráče k návratu s návratovou kampaní"

Hráči hry Black Desert Online se mohou těšit na novou kampaň Black Pearl Return, která má za cíl přilákat zpět hráče, kteří hru opustili. Od úterý 2. dubna do úterý 30. dubna mohou lapsed hráči vstoupit na nový server Oasis a vytvořit si novou postavu, která bude mít stejné startovní podmínky jako ostatní hráči, a zároveň získají 100% návrat všech black pearlů.

To však není vše, jelikož kampaň návratu přichází současně s velkou aktualizací hry, která zavádí novou sezónu. Dobrodruzi se nyní mohou levelovat až do úrovně 35 000 pětkrát rychleji, s tím, že se vracející hráči mohou vytvořit svou novou postavu na stejné úrovni síly jako jejich předchozí postava, bez ohledu na to, jaká byla úroveň. Všichni hráči také obdrží Okiarovo požehnání, je k dispozici nový recept na výrobu a speciální události probíhající během celého dubna!

A co je nejlepší, na konci měsíce si můžeme přečíst časté dotazy (FAQ) o třech bodech:

1. Jak dlouho bude trvat kampaň Black Pearl Return?
Kampaň trvá od 2. dubna do 30. dubna, takže můžete v této době využít všech výhod pro lapsed hráče.

2. Jakým způsobem lze získat black pearl návrat?
Hráči, kteří se vracejí, obdrží 100% návrat všech black pearlů, což jim umožní rychleji začít novou hru.

3. Co přináší nová sezóna a jaké jsou hlavní novinky?
Nová sezóna umožňuje hráčům levelovat až do 35 000 pětkrát rychleji a vracejícím se hráčům poskytuje možnost vytvořit si postavu na stejné síle jako jejich předchozí postava.

S novou kampaňí Black Pearl Return a aktualizací hry se hráči mohou těšit na nové možnosti a výzvy, které je čekají v této populární MMORPG. Buďte připraveni na dobrodružství a přidejte se k ostatním hráčům na serveru Oasis již dnes!

Zdroj: https://www.pocketgamer.com/black-desert-mobile/black-pearl-return-campaign/