Blade Tower Defense Codes – Získej exkluzivní odměny a posílky!

Blade Tower Defense – Kódy pro extra odměny

Jako mnoho jiných her na Robloxu, i Blade Tower Defense nabízí kódy, které můžete využít pro získání bonusů ve hře. V této příručce vám…

Blade Tower Defense Codes - Získej exkluzivní odměny a posílky!

Blade Tower Defense – Kódy pro extra odměny

Jako mnoho jiných her na Robloxu, i Blade Tower Defense nabízí kódy, které můžete využít pro získání bonusů ve hře. V této příručce vám řekneme, jaké kódy jsou k dispozici a jak je využít.

Blade Tower Defense je hra na Robloxu, která se odehrává v pestrobarevném fantasy světě. Budete sbírat jednotky a takakticky je umisťovat do levelů, abyste přežili vlny nepřátel. Volání nových jednotek do své armády vyžaduje herní měnu, která na začátku hry není snadno dostupná. A právě zde vám pomohou tyto kódy.

Blade Tower Defense je zdarma ke hraní na platformě Roblox. Pokud máte rádi Tower Defense hry, zkontrolujte také naše informace o tier listu v hře Demon Slayer Tower Defense Simulator.

Celý seznam kódů pro Blade Tower Defense:

– UPDATE1 – $300
– 1000likes – $300

Jak uplatnit kódy:

1. Otevřete si hru Blade Tower Defense přes aplikaci Roblox.
2. Klikněte na ikonu Twitteru na levé straně obrazovky.
3. Zadejte svůj kód do textového pole v menu pro zadávání kódu.
4. Klikněte na „Submit“ (Odeslat), abyste uplatnili svůj kód a získali odměny!

Kde najít více kódů:

Pokud chcete zůstat informováni o nových kódech ve hře, existuje několik způsobů, jak toho dosáhnout. Zaprvé, můžete si tuto stránku uložit do záložek. Budeme pravidelně kontrolovat a aktualizovat ji s jakýmikoli novými kódy, jakmile se objeví.

Alternativně se můžete připojit k oficiálnímu Discord serveru Blade Tower Defense, kde vývojáři přímo sdělují nové kódy. Také můžete sledovat oficiální Twitter účet vývojářů, který zatím žádné kódy nezveřejnil, ale v budoucnu by se to mohlo změnit. Bezpečnosti pro jistotu ho sledujte!

FAQ:

1. Jakých odměn se díky kódům mohu získat ve hře Blade Tower Defense?
2. Jaké je omezení při používání kódů ve hře?
3. Jak často jsou vydávány nové kódy pro hru Blade Tower Defense?

Tím jsme pro vás připravili přehled o kódech pro Blade Tower Defense. Užijte si hraní a nezapomeňte vyzkoušet tyto kódy, abyste získali výhody ve hře!

Zdroj: https://www.droidgamers.com/guides/blade-tower-defense-codes/