„Blox Fruits: Nové kódy zklamávají hráče“

Blox Fruits But Bad je PVP hra One Piece na platformě Roblox. Proměňte svůj pohybový soubor pomocí široké škály Ďábelského ovoce, které jsou roztroušeny po bojišti. Pak si vyzkoušejte tyto schopnosti……

"Blox Fruits: Nové kódy zklamávají hráče"

Blox Fruits But Bad je PVP hra One Piece na platformě Roblox. Proměňte svůj pohybový soubor pomocí široké škály Ďábelského ovoce, které jsou roztroušeny po bojišti. Pak si vyzkoušejte tyto schopnosti… ohněm, zemětřesením… nebo mamutem.

Pokud hledáte více kódů, podívejte se na stránku Robloxu pro více informací! Pokud se rozhodnete prozkoumat více kódů, podívejte se na naše Reverse 1999 kódy, Radiant Residents kódy a Phantom Blade Executioners kódy.

Zde uvádíme všechny kódy, které jsme našli. Snažíme se zahrnout pouze platné kódy místo toho, abychom uváděli staré a neplatné kódy, které nejsou užitečné. Takže se nenoste, pokud se kódy čas od času ztratí.

– KITSUNE (Nové!)
– Update25 (Nové!)
– SorryShutdown
– SORRYFORPERM
– 500Likes
– 1MILVISITS!!!
– 800!!!
– 1kLikes
– Update23
– LAW!!!

Zde je návod, jak si vyzvednout odměny pomocí uvedených kódů:

– Otevřete Blox Fruits But Bad.
– Jakmile se načte hra, stiskněte tlačítko s označením „Kódy“ na levé straně obrazovky.
– Zadejte kódy do vyskakovacího textového pole.
– Stiskněte zelené tlačítko s označením „Vyměnit“.

Nejjednodušší způsob, jak získat nové kódy… je sledovat tento průvodce! Budeme se snažit ušetřit vám práci a udržovat ho aktuální. Takže si příručku klidně uložte do záložek a čas od času se vraťte.

Můžete se také podívat na oficiální Discord. Vývojáři často umisťují kódy na své sociální účty, aby vás motivovali k jejich sledování, takže je to dobré místo, kde hledat.

Článek Blox Fruits But Bad Codes se poprvé objevil na Droid Gamers.

Zdroj: https://www.droidgamers.com/guides/blox-fruits-but-bad-codes/