Boj Google s Apple a iOS ve věci programu revshare: svědectví Googlera

Boj o trh mezi Google a Apple pokračuje! Během procesu U.S. v. Google, jeden z brigádníků ve společnosti Google tvrdí, že program odměn od společnosti Google je všechno o boji s...
Boj Google s Apple a iOS ve věci programu revshare: svědectví Googlera

Boj o trh mezi Google a Apple pokračuje!

Během procesu U.S. v. Google, jeden z brigádníků ve společnosti Google tvrdí, že program odměn od společnosti Google je všechno o boji s Applou a iOS.

Na trhu smartphonů a mobilních aplikací se již nějakou dobu vedou velké bitvy. Dva hlavní hráči, Google a Apple, usilují o to, aby jejich operační systémy byly na předních příčkách a jejich aplikace co nejvíce používané. Pro oba aktéry je tento souboj klíčový, neboť ovlivňuje jejich podíl na trhu a zisky.

Jedním z nástrojů, kterým Google bojuje proti Applu, je program odměn, nazývaný revshare program. Tento program umožňuje vývojářům aplikací na platformě Android získat část finančních prostředků ze zisku, který generují prostřednictvím reklam v aplikacích. Podle tvrzení brigádníka ve společnosti Google je však tento program zaměřený zejména na boj s Applou a jejich operačním systémem iOS.

Google se domnívá, že prostřednictvím revshare programu mohou lákat vývojáře, kteří zaměřují své aplikace na iOS, k přechodu na platformu Android. Cílem je zvýšit atraktivitu Androidu pro vývojáře a získat více kvalitních aplikací pro svůj operační systém. Tím by se zvýšila konkurenceschopnost Androidu v porovnání s iOS a zvýšily by se také příjmy společnosti Google.

Program odměn je jedním z mnoha nástrojů, kterými Google bojuje proti konkurenci. Společnost je známá svými inovativními přístupy a neustálým vylepšováním svých služeb. Na druhou stranu Apple je považován za známku kvality a svou uzavřenou platformou si udržuje věrnost a loajalitu uživatelů.

FAQ:

Jak funguje revshare program od Google?

Revshare program od Google umožňuje vývojářům aplikací získat část finančních prostředků ze zisku generovaného prostřednictvím reklam v jejich aplikacích na platformě Android.

Proč je pro Google důležité bojovat proti Applu?

Google a Apple jsou hlavními hráči na trhu smartphonů a mobilních aplikací. Boj mezi těmito dvěma giganty ovlivňuje jejich podíl na trhu a zisky. Zvýšením atraktivity platformy Android pro vývojáře může Google získat více kvalitních aplikací a zvýšit tak svou konkurenceschopnost vůči Apple.

Článek přinesl informace o boji mezi Google a Applem, který se odehrává na poli mobilních aplikací a operačních systémů. Revshare program od Google je jedním z nástrojů, které společnost využívá k boji s Applou a jejich iOS. Vývojáře aplikací je lákáno finančními prostředky, aby přešli na platformu Android a posílili tak konkurenceschopnost Googlu na trhu. Je jen otázkou času, jak se situace vyvine a jaké novinky nám př

Zdroj: https://www.phonearena.com/news/google-wants-android-to-compete-with-ios_id152493