Boost Mobile nabídne exkluzivní Coach Prime moto hodinky 70 od příštího týdne

Od 24. května začnou prodejny Boost Mobile nabízet exkluzivní **Coach Prime moto hodinky 70** za pouhých $99.99. Tato limitovaná edice hodinek kombinuje stylový design s moderními funkcemi, které ocení každý milovník…

Boost Mobile nabídne exkluzivní Coach Prime moto hodinky 70 od příštího týdne

Od 24. května začnou prodejny Boost Mobile nabízet exkluzivní **Coach Prime moto hodinky 70** za pouhých $99.99. Tato limitovaná edice hodinek kombinuje stylový design s moderními funkcemi, které ocení každý milovník technologií a módních doplňků.

**Coach Prime moto hodinky 70** mají elegantní černý design s kovovým řemínkem a **dotykovým displejem**. Díky nim budete mít přehled o svých notifikacích, krokovém počtu či srdeční frekvenci, a to vše na pohled přímo na vašem zápěstí. Díky **Bluetooth** připojení navíc můžete hodinky synchronizovat se svým telefonem a mít tak vše důležité na dosah ruky.

S touto exkluzivní nabídkou od Boost Mobile nemusíte váhat. Cena $99.99 je opravdu lákavá, a to zejména ve srovnání s dalšími **luxusními značkami** na trhu. Navíc si můžete být jisti, že s **Coach Prime moto hodinkami 70** budete vždy v trendu a dostanete ty nejmodernější funkce.

FAQ:
1. Jak dlouho trvá baterie u **Coach Prime moto hodinek 70**?
– Baterie vydrží až týden při pravidelném používání.
2. Jsou **Coach Prime moto hodinky 70** voděodolné?
– Ano, hodinky jsou odolné proti vodě, takže si je můžete klidně vzít i do sprchy.
3. Jak dlouho trvá nabíjení **Coach Prime moto hodinek 70**?
– Kompletní nabití trvá přibližně dvě hodiny.

Zdroj: https://www.phonearena.com/news/coach-prime-time-moto-watch-70-boost-mobile_id158393