Brok the InvestiGator – nová beat ‚em up adventura vychází zítra!

Nová zábavná hra Brok the InvestiGator se zítra (21. února 2024) objeví na platformě Android. Jedná se o akční dobrodružnou hru od tvůrce COWCAT, který se stará jak o vývoj, tak…

Brok the InvestiGator - nová beat 'em up adventura vychází zítra!

Nová zábavná hra Brok the InvestiGator se zítra (21. února 2024) objeví na platformě Android. Jedná se o akční dobrodružnou hru od tvůrce COWCAT, který se stará jak o vývoj, tak o distribuci. Zajímá vás představa aligátorů, kteří si porážejí nepřátele? Čtěte dál!

Kdo je tedy Brok the InvestiGator?

Hra je směsicí různých žánrů. Je to část dobrodružství, část boje a část RPG. Příběh nás zavede do světa, kde zvířata se chovají jako lidé. Žijí ve městě, které vypadá jako z budoucnosti. Ztvárníte detektiva, který se ocitne mezi dvěma skupinami obyvatel společnosti. Jedna skupina žije v bezpečí pod velkým kupolem, zatímco druhá má obtížný život venku.

Budete hrát za Broka, drsňáka bývalého boxera obráceného na soukromého detektiva, kterého doprovází jeho syn Graff. Brok a Graff pátrají po hlubokých tajemstvích, které mohou být smutné a spojené s jejich vlastní historií. Budete řešit hádanky a porazit nepřátele a velké bosse.

Brok the InvestiGator nabízí řadu postav ke hrání. Hra je zdarma ke stažení a první část můžete hrát zcela zdarma. Pokud postrádáte víc, můžete si připlatit za další kapitoly 1,99 dolaru za každý. Pokud preferujete plavat ve vodách, nabízí se i prémiová verze za 7,99 dolaru, která vám poskytne neomezený přístup ke každému kapitole hry.

Budete hrát Broka?

Stejně jako futuristická společnost zobrazená v Brok the InvestiGator, hra sama o sobě dosáhla pokročilé technologické úrovně! Titul je zcela přístupný pro slepé nebo zrakově postižené hráče. Pokud chcete zjistit více o hře, podívejte se na ni na Google Play Store.

Jste fanoušci pinballových dobrodružství? Máme pro vás smutnou zprávu! Japonský titul World Flipper EOS dnes končí, ale stále můžete získat přístup k jeho encyklopedii.

Článek Beat ’Em Up Adventure Brok the InvestiGator Dropping Tomorrow! se objevil na portálu Droid Gamers.

FAQ:
1. Jak se jmenuje hlavní postava v hře Brok the InvestiGator?
2. Kolik stojí další kapitoly hry?
3. Pro koho je hra Brok the InvestiGator přístupná i bez zraku?

Zdroj: https://www.droidgamers.com/news/brok-the-investigator/