Vypnout reklamy

Hra na mobil Brothers in Arms 2

Tato návyková střílečka která je na marketu už poměrně dlouho stále neztrácí na své kvalitě. Tato hra kterou vydává jeden z nejlepších výrobců her, Gameloft je
unnamed (1)

Tato návyková střílečka která je na marketu už poměrně dlouho stále neztrácí na své kvalitě. Tato hra kterou vydává jeden z nejlepších výrobců her, Gameloft je skutečně pozoruhodná. Brothers In Arms  je jedna z mála her která má jak SinglePlayer tak i MultiPlayer. V SinglePlayeru si můžete vydělávat peníze za které si potom budete moci kupovat spousty zbraní. Dále zde je MultiPlayer neboli hra s dalšími hráči. MultiPlayer má nevýhodu v tom že si pořád musíte dokupovat náboje, které jste ztratily v SinglePlayeru.

 Cílem hry je dokončit misi. Jsou zde 3 typy misí. Attack neboli útok , Defense tedy obrana a Support při kterém pomáháte jako řadový voják. Na začátku hry, jako základní zbraň pušku Garand. Po několika misích si ale můžete v Shopu koupit spoustu jiných zbraní. Nevýhodou ale je že si musíte neustále kupovat náboje. Jste li ale opravdoví hráči myslím že nemá cenu aby jste si museli pomocí mikro transakcí objednávat peníze. Tato hra je skutečně návyková tak neváhejte a zkuste ji.                                                                                                                                                                                                                     

 

Dostupné zdarma na Google Play ZDE