Vypnout reklamy

Bude Samsung Galaxy S8 mini?

Na internet se dostala informace o připravované mini verzi Samsung Galaxy S8. Už je to pěkná doba, co naposled takový telefon Samsung vydal. Teď kolují informace, že Samsung Galaxy S8 mini opravdu bude. Avšak nebude jen tak hned, ale bude se podle všeho vyrábět. Mini verze má mít menší displej a to 4.7 palců s […]

Samsung Galaxy S8 mini

Na internet se dostala informace o připravované mini verzi Samsung Galaxy S8. Už je to pěkná doba, co naposled takový telefon Samsung vydal. Teď kolují informace, že Samsung Galaxy S8 mini opravdu bude.

Avšak nebude jen tak hned, ale bude se podle všeho vyrábět. Mini verze má mít menší displej a to 4.7 palců s poměrem stran 18.5:9, tedy stále „infinity displej„, ale s tím rozdílem, že telefon bude celkově menší.

Rozdíl má být taktéž ve výkonu, kde Samsung Galaxy S8 má mít Snapdragon 821 nikoliv 835, a také 4GB RAM. Avšak má disponovat 32GB úložištěm a má mít iris čtečku.

Jedná se tak sice o mini verzi, ale velmi se blíží vlajkovému telefonu. Více jak S5 (ta byla právě poslední mini verzí).