Bullitt vydá telefon se satelitním připojením

Mobilní telefony, které vyrábí Bullitt, tak budou mít satelitní připojení za poplatek. Tedy patří mezi ně i telefony značky CAT.

Výrobce mobilních telefonu Bullitt, který vlastní značky jako je Cat, Kodak a Land Rover, tak se vydává do světa s novým mobilním telefonem se satelitním připojením.

Telefony značky CAT jsou známé svou odolností a jsou právě určené do extrémního prostředí, což právě satelitní připojení může pomoci. Britská společnost na svých stránkách umístila banner, přes který se mohou uživatelé přihlásit k aktualizacím o této novince.

Spolu zakladatel Richard Wharton potvrdil BBC, že zařízení bude mít možnost se přepínat mezi Wi-Fi, obyčejnou sítí a satelitním připojením. Pokud se uživatel nebude moci připojit přes síť prvními dvěma technologiemi, tak se přepojí na jeden ze dvou světových satelitních připojení pro psaní pouze zpráv. Vhodné zájmena v místech, kde není absolutně žádný signál.

Uživatelé takového telefonu by však museli platit měsíční poplatek za takové satelitní připojení, protože zadarmo to určitě nebude.

Tento telefon se má představit na MWC v Barcelóně.