Call of Duty Mobile s novou sezónou

Call of Duty Mobile dorazilo s novou sezónou, která obsahuje spoustu nových módů, nové zbraně, skiny a zároveň postavy, které jsou k oslavě lunárního roku.

Nová sezóna Call of Duty Mobile je tady. Tentokrát s názvem Season 1: Reawakening. S novým rokem dochází k resetu číslování a od 18. ledna 2023 začala první sezóna, která se odehrává v zimním prostředí. Do hry zamířilo hned několik herních módů, nový systém bojů, nové zbraně a další.

S oslavou nového lunárního roku vstupujeme do roku králíka se spoustou tematického obsahu. Do hry zamířil tedy nový Battle Pass, který zahrnuje Dingo z Call of Duty: Black Ops III, Stim Shot a další kamufláže. Součásti toho je i prémiový pass a mnohem dalších věcí. Pojďme se podívat i na skiny nových operátorů, jako je Cassius, Rampage, Baker, Bathysphere a další.

Co se týče hry více hráčů, tak i tady tato část doznala zajímavých změn, kde je nový režim Big Head Blizzard. Jde o celkem veselý režim, kde se hlavy hráčů neustále zvětšují a čím větší poškození je jim učiněnu, tak tím více se zvětšují až doby, než prasknou. Dále je tady mód Super Attack of the Undead, který má vylepšené modely postav. Je zde i Nuketown.

Aplikaci stáhnete níže