Call of Duty Mobile sezóna 4 již běží. Hráli jste ji?

Call of Duty Mobile sezóna 4 již běží. Co od ní tedy očekávat? Nové herní módy, mapy z PC verzí Call of Duty, nové operátory a zbraně.

Nová sezóna do Call of Duty Mobile zamířila již 27. dubna 2022 a má se jedna o přichystanou sezónu pro letní prázdniny. Má název „Wild Dogs“ zdivočelí psy, kde se se svým týmem dostanete do bouře a to zájmena té písečné. Dále si sezóna přichystala nové mapy, herní módy, události a další věci.

Jako každý battle pass, tak i nová sezóna je zcela zdarma. Co se týče věcí ve hře, které jsou zdarma, tak mezi ně patří kontaktní granát, odstřelovací zbraň Koshka a další. Pokud si zaplatíte premium verzi, tak obdržíte nové operátory jako je Farah, Ghost, Roze a Roach a kromě toho i pár zbraní.

Dvě mapy pocházejí ze série Call of Duty a nyní je najdete i na mobilních telefonech. Black Ops Cold War satelitní mapa bude v rámci aktualizace k dispozici. Dostanete se i do Afriky a to pouště Angoly. Druhá mapa přichází ze hry Modern Warfare a nazývá se Khandor Hiedout. Kde naleznete v domě skrytou laboratoř.

V novém módu Ground War budete hrát ve formátu 12 na 12 hráčů a to s různými vozidly, jako jsou motorky, ATV, tanky a další. Jelikož písečné bouře jsou tématem této sezóny, tak se během soubojů budou neustále objevovat.

Aplikaci stáhnete níže