Call of Duty: Warzone Mobile přichází na iOS a Android v březnu

Herní gigant Activision nedávno oznámil nové datum vydání mobilní verze oblíbené hry Call of Duty: Warzone, a tentokrát to vypadá, že se nejedná o falešný poplach. Hráči se tak mohou těšit…

Call of Duty: Warzone Mobile přichází na iOS a Android v březnu

Herní gigant Activision nedávno oznámil nové datum vydání mobilní verze oblíbené hry Call of Duty: Warzone, a tentokrát to vypadá, že se nejedná o falešný poplach. Hráči se tak mohou těšit na 21. březen, kdy by se měla mobilní verze konečně objevit na trhu.

Call of Duty: Warzone Mobile bude dostupná pro zařízení s operačním systémem Android a iOS a slibuje stejně intenzivní multiplayerové zážitky, které hráči znají z desktopové verze. Mobilní verze by měla nabídnout stejnou akci, napětí a taktické možnosti jako desktopová verze, což určitě potěší fanoušky série.

Activision již dříve oznámil, že chce rozšířit své portfolio her pro mobilní zařízení a Call of Duty: Warzone Mobile je jedním z klíčových titulů, na kterých se bude soustředit. S ohledem na stále rostoucí popularitu mobilních her a rostoucí zájem hráčů o tento typ herní zábavy je nová mobilní verze Call of Duty: Warzone jistě vítaným přídavkem.

Pro fanoušky série Call of Duty to bude jistě skvělá zpráva, že se jim brzy dostane možnosti hrát svůj oblíbený titul i na svých mobilních zařízeních. Doufejme, že nové datum vydání bude skutečně definitivní a hráči se konečně budou moci ponořit do světa Warzone i na svých telefonech.

FAQ:
1. Bude mobilní verze Call of Duty: Warzone dostupná zdarma?
Ano, Activision potvrdil, že mobilní verze bude k dispozici zdarma pro hráče.

2. Budou se v mobilní verzi objevovat stejné update jako ve desktopové verzi?
Ano, Activision slibuje pravidelné aktualizace a eventy pro mobilní verzi hry, aby byla neustále zajímavá a aktuální.

3. Na jakých zařízeních bude možné hrát Call of Duty: Warzone Mobile?
Mobilní verze bude dostupná pro zařízení s operačním systémem Android a iOS.

Zdroj: https://www.phonearena.com/news/call-of-duty-warzone-mobile-release-date_id155919