Captain Tsubasa se připojuje k blockchainovému trendu s postavami NFT na platformě Oasys Blockchain

Společnost KLab oznámila oficiální spuštění Captain Tsubasa – RIVALS – na Oasys Blockchain, což umožňuje fanouškům populární série zažít fotbalový fanatismus zcela novým způsobem na mobilních zařízeních. Pro zvýšení úrovně ponoření…

Captain Tsubasa se připojuje k blockchainovému trendu s postavami NFT na platformě Oasys Blockchain

Společnost KLab oznámila oficiální spuštění Captain Tsubasa – RIVALS – na Oasys Blockchain, což umožňuje fanouškům populární série zažít fotbalový fanatismus zcela novým způsobem na mobilních zařízeních. Pro zvýšení úrovně ponoření pro hráče vývojáři Mint Town, Co., Ltd. a BLOCKSMITH&Co. spojují sběratelské postavy s NFTs napříč různými režimy hry.

Konkrétně se můžete těšit na vývoj svých oblíbených postav a vytváření vlastních týmů snů, abyste mohli soutěžit v režimu PvP, režimu Rival a aréně. Dynamické 3D animace přidávají do hry šarm, doplněné generativním soundtrackem od hudebního mistra Shinichi Osawy (Mondo Grosso). … [VÍCE]

Na co se mohu těšit ve hře Captain Tsubasa – RIVALS – na Oasys Blockchain?
– Vývoj oblíbených postav a tvorba vlastních týmů
– Soutěžení v režimech PvP, Rival a aréně
– Dynamické 3D animace a generativní soundtrack od Shinichi Osawy

Jakým způsobem jsou propojeny postavy s NFTs ve hře?
Postavy jsou propojeny s NFTs napříč různými režimy hry, což umožňuje hráčům sbírat unikátní digitální aktiva spojená s jejich oblíbenými postavami.

Bude hra dostupná i pro jiné platformy než Oasys Blockchain?
Zatím bylo oznámeno oficiální spuštění pro Oasys Blockchain, ale není vyloučeno, že se hra později rozšíří i na další platformy.

Jaký vliv má Shinichi Osawa na celkový dojem ze hry?
Shinichi Osawa přispívá k atmosféře hry generativním soundtrackem, který doplňuje dynamické 3D animace a pomáhá hráčům ponořit se do světa Captain Tsubasa – RIVALS – ještě více.

Zdroj: https://www.pocketgamer.com/features/captain-tsubasa-rivals-joins-oasys-blockchain/