Cassette Beasts spustilo předregistraci na Google Play před mobilním spuštěním příští měsíc

Nová hra Cassette Beasts, která se zaměřuje na sběratelské monstra a RPG, začíná s předregistrací na Google Play před svým spuštěním 4. června. Od vydavatele Raw Fury a studia Bytten Studio…

Cassette Beasts spustilo předregistraci na Google Play před mobilním spuštěním příští měsíc

Nová hra Cassette Beasts, která se zaměřuje na sběratelské monstra a RPG, začíná s předregistrací na Google Play před svým spuštěním 4. června. Od vydavatele Raw Fury a studia Bytten Studio přináší inovativní bojový systém spojování monster, který si již získal srdce hráčů na PC a konzolích a nyní si ho budete moci vyzkoušet i ve své dlani.

Cassette Beasts spojuje prvky Pokemonů a klasických RPG her. Namísto toho, aby jste sbírali monstra, která by za vás bojovala, sbíráte kazety, které vás promění v monstra. Sbírejte různé kazety a zkombinujte je, abyste vytvořili různá monstra pro boj proti silnějším nepřátelům, zatímco objevujete klasický isometrický RPG svět inspirovaný nejlepšími rolovacími hrami osmdesátých a devadesátých let. … Vý více – na konci tohoto článku můžete najít odpovědi na nejčastější otázky.

FAQ:

1. Jak dlouho bude možné se předregistrovat na Google Play?
– Předregistrace bude k dispozici až do 4. června.

2. Jaké platformy jsou podporovány pro hraní Cassette Beasts?
– Hra bude k dispozici pro Android zařízení.

3. Jaké jsou hlavní herní prvky Cassette Beasts?
– Hlavním prvkem je systém spojování monster prostřednictvím kazet a průzkum klasického RPG světa.

Těšíte se na nový RPG hit Cassette Beasts? Přihlaste se k předregistraci na Google Play a připravte se na dobrodružství v podobě bojů s unikátními monstry!

Zdroj: https://www.pocketgamer.com/cassette-beasts/pre-reg-for-google-play/