Cena Lenovo Tab M10 Plus (3. gen) opět prudce klesá v oficiálním obchodě

Oficiální obchod Lenovo opět snížil ceny u dostupného tabletu Tab M10 Plus (3. generace), což ho činí lákavou volbou pro lovce výhodných nabídek.

Tablet Tab M10 Plus (3. generace) je vybaven 10,3palcovým…

Cena Lenovo Tab M10 Plus (3. gen) opět prudce klesá v oficiálním obchodě

Oficiální obchod Lenovo opět snížil ceny u dostupného tabletu Tab M10 Plus (3. generace), což ho činí lákavou volbou pro lovce výhodných nabídek.

Tablet Tab M10 Plus (3. generace) je vybaven 10,3palcovým IPS displejem s Full HD rozlišením. Jeho výkon zajišťuje osmijádrový procesor MediaTek Helio P22T spolu s 4 GB operační pamětí a 64 GB interním úložištěm, které lze rozšířit pomocí microSD karty. Tento tablet je ideálním společníkem pro sledování filmů, prohlížení fotografií či surfování na internetu díky jasným a detailním obrazovým zobrazením.

Klíčovou vlastností tabletu je jeho duální reproduktorový systém s Dolby Atmos technologií, která poskytuje prostorový zvukový zážitek. To znamená, že při sledování videa nebo poslechu hudby se uživatel cítí jako by se nacházel uprostřed dění. Díky této technologii je zvuk plně ponořivý, takže si můžete vychutnat vaše oblíbené filmy a písničky s vytvořením dokonalé atmosféry.

Tab M10 Plus (3. generace) je také vybaven přední a zadní kamerou. Přední 5MP kamera je vhodná pro videohovory a selfie, zatímco zadní 8MP kamera zachytí živé a ostré fotografie.

Díky operačnímu systému Android 9 Pie budete mít přístup ke všem oblíbeným aplikacím a službám Google Play. Tablet má také USB-C port, který umožňuje rychlé nabíjení.

V rámci této slevy je Tab M10 Plus (3. generace) dostupný za velmi atraktivní cenu, což jej činí ideální volbou pro ty, kteří hledají kvalitní tablet za dostupnou cenu. Je vhodný jak pro domácí zábavu, tak i pro práci na cestách.

FAQ:
1. Jaký je operační systém tabletu Tab M10 Plus (3. generace)?
– Tablet je vybaven operačním systémem Android 9 Pie, který vám poskytne přístup ke všem oblíbeným aplikacím a službám Google Play.

2. Jaká je maximální rozšiřitelná kapacita úložiště tabletu Tab M10 Plus (3. generace)?
– Interní úložiště tabletu je 64 GB, ale lze ho snadno rozšířit pomocí microSD karty.

3. Jaké jsou klíčové vlastnosti tabletu Tab M10 Plus (3. generace)?
– Tablet má 10,3palcový IPS displej s Full HD rozlišením, osmijádrový procesor MediaTek Helio P22T, duální reproduktorový systém s Dolby Atmos technologií a přední a zadní kameru pro videohovory a fotografování.

Tab M10 Plus (3. generace) nabízí skvělý poměr cena-výkon a je ideálním společníkem pro všechny, kteří hledají tablet s kvalitním obrazovým zobrazením, prostorovým zvukem a dostatečnou výbavou za dostupnou cenu.

Zdroj: https://www.phonearena.com/news/lenovo-tab-m10-plus-3rd-gen-deeply-discount-lenovo-store_id154766