Vypnout reklamy

Česká střílečka Shadowgun Legends vyjde v březnu

Shadow Legends od českých vývojářů již brzy k dostání

Tento měsíc se můžeme těšit na novou hru od českých vývojářů. K dispozici je možnost si předběžně registrovat hru na Google Play, což znamená, že vydání je blízko. Ve chvíli, kdy bude hra k dispozici, tak obdržíte notifikaci.

Kdo za hrou stojí?

Čeští vývojáři z brněnského studia Madfinger Games. Za sebou již mají několik skvělých her a mezi ně patří třeba hra Unkilled, kterou jste tady u nás mohli na Androiduj.cz najít.

Hra posouvá generaci mobilních her zase na další úroveň. Hry na mobilní telefon prošly velkou proměnou a opět se posouváme o úroveň výše. Pamatujete doby, kdy jsme hráli hada v černobílé verzi na Nokia 3310 a dnes na mobilních telefónech paříme next-gen hry, které vycházejí na PC i konzolích. 

Gameplay z pre-alpha

Video trailer

Z mobilních telefonu se tak stala další herní platforma, která je stále oblíbenější.

Zaregistrujte se předběžně k notifikaci, kterou obdržíte, při vydání hry, takže budete mezi prvními

Příběh hry Shadowgun Legends

Budete bojovat s mimozemskou hrozbou, známou jako Torment. Torment postupuje celou galaxií a nenechá se ničím zastavit. Hra nabízí skvělý příběh i kooperativní hru pro více hráčů. Jedná se tedy o hru, která zabaví na delší dobu a nejedná se o nic low-end. Tvůrci navíc chtějí hru neustále aktualizovávát a přidávat nové prvky.

Datum vydání této hry je 22. března 2018