Vypnout reklamy

Chcete modrý odznak na Twitteru, tak je potřeba zadat telefonní číslo

Twitter se nám mění pod vedením Muska před očima. Modrý odznak získáte za 8$ s tím, že musíte potvrdit telefonní číslo.

Pokud sledujete Twitter od doby, co ho převzal Musk, tak si musíte říkat, jaké chaotické změny se ve firmě dějí. Nejde jen o to, že masivně Twitter opouštějí dlouholetí zaměstnanci, ale také jde o modrý odznak, který verifikuje uživatele.

Ve chvíli, kdy modrý odznáček byl k dispozici, tak se za něho mělo platit 8$ měsíčně a začalo se objevovat vedle vašeho jména. Nicméně problém byl zájmena ve chvíli, kdy se takto odlišovaly zájmena veřejné osobnosti, jako jsou celebrity, politici a společnosti.

https://twitter.com/Twitter/status/1601692766257709056

Modrý odznak byl tedy znovu zprovozněn a nyní ten, kdo ho má, tak může psát zprávy o velikosti 4000 znaků a mohou lidé odpovídat na Tweety prioritně a zároveň uživatel uvidí o polovinu méně reklam. Poté, co tohle bylo zveřejněno, tak došlo k další úpravě a to je verifikace přes mobilní telefon, takže musíte zadat telefonní číslo.

Modrý odznak mohou získat účty, které jsou aktivní minimálně 30 dnů. A zároveň nesmělo dojít v posledních dnech k editaci profilové fotko, jména nebo uživatelského jména.

Ti, kteří modrý odznak mají, tak obdrží benefity v podobě moci editovat své Tweety a zároveň vkládat větší videa.