„Chci Oura aplikaci pro Wear OS!“

V dobách počátků Wear OS všechny smartwatche poháněné Androidem spravovaly zdravotní a fitness funkce skrz Google Fit. Nyní, když se Fitu dává druhý plán a každý moderní výrobce Wear OS hodinek…

„Chci Oura aplikaci pro Wear OS!“

V dobách počátků Wear OS všechny smartwatche poháněné Androidem spravovaly zdravotní a fitness funkce skrz Google Fit. Nyní, když se Fitu dává druhý plán a každý moderní výrobce Wear OS hodinek má svou vlastní fitness platformu – **Samsung Health** na [Galaxy Watch](https://androidpolice.com/samsung-galaxy-watch-6-review/), **OHealth** na [OnePlus Watch](https://androidpolice.com/oneplus-watch-2-review/), **Fitbit** na [Pixel Watch](https://androidpolice.com/google-pixel-watch-2-review/), méně mě láká používat svůj smartwatch pro sledování fitness. Nechci se znovu učit zdravotní funkce svého nositelného zařízení, pokud bych náhodou změnil značku smartwatche.

Mnozí uživatelé se chtějí přestat spoléhat na jednu konkrétní platformu zdravotních funkcí, která může být omezená nebo zastaralá. Při výběru nového smartwatche je důležité zkontrolovat, jaká fitness platforma je s ním spojená a jaké možnosti nabízí.

Zda chcete používat smartwatch hlavně pro fitness sledování, nebo jen občasné měření vaší aktivity, je důležité brát v úvahu možnosti daného zařízení a kompatibilitu s vašimi potřebami.

**FAQ:**
1. Jaký vliv má výběr smartwatche na možnost využití různých fitness platforem?
2. Jak si vybrat smartwatch s ohledem na své potřeby v oblasti fitness a zdravotního sledování?
3. Jak lze efektivně využít funkce zdravotního sledování na různých typech smartwatchů?

Zdroj: https://www.androidpolice.com/oura-app-wear-os-please/