Vypnout reklamy

Perfektní grafické zpracování můžete zažít právě v této android hře. Udělejte vše proto, abyste zaujali své pozice a poradili si s nepřáteli. Uvidíte však, že to nebude vůbec jednoduché, protože nepřátele se jen tak nenechají. Připojte se ke svým kamarádům a to naprosto zdarma.

Konzolové grafické zpracování s možností si vybudovat své vlastní království. Dejte se do války, kde nebude mít nikdo slitování. K dispozici budou neustále nejrůznější události a kampaně. Vybudujte si ultimátní království a ukažte celému světu, že není radno si s nimi zahrávat.

Hru jsme již recenzovali

Co všechno mód hry obsahuje

  • Nekonečné zdroje
  • Zdroje vůbec neubíhají, máte tak šanci neustále budovat

Instalace je jednoduchá. Stáhněte si APK soubor a následně ho nakopírujte skrz USB do svého mobilního telefonu. V manažerovi souborů v mobilním telefonu se pokuste APK soubor najít a následně ho použít. Klikněte na něj a instalace by měla začít.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.