Chrome pro počítač chystá vážný upgrade Lens

Google je již mnoho let nejoblíbenější vyhledávač na světě a jeho dostupnost výrazně přispěla k úspěchu společnosti. Google dokonce přiznal, že prohlížeč Chrome existuje pouze jako nástroj k tomu, aby vyhledávání…

Chrome pro počítač chystá vážný upgrade Lens

Google je již mnoho let nejoblíbenější vyhledávač na světě a jeho dostupnost výrazně přispěla k úspěchu společnosti. Google dokonce přiznal, že prohlížeč Chrome existuje pouze jako nástroj k tomu, aby vyhledávání bylo ještě dostupnější. V tomto smyslu Chrome obsahuje všechny důležité nástroje, jako je výrazný vyhledávací panel, nástroje pro obrácené vyhledávání obrázků a Lens. Hlubší integrace Lens je nyní na obzoru, doufejme, že přinese uživatelskou zkušenost blíže k mobilní aplikaci.

**FAQ:**
1. Proč Google považuje Chrome za nástroj k usnadnění vyhledávání?
Google chce zajistit, aby bylo vyhledávání co nejvíce dostupné pro uživatele a Chrome je jedním ze způsobů, jak toho dosáhnout.
2. Jaké důležité nástroje najdeme v prohlížeči Chrome?
V Chrome naleznete výrazný vyhledávací panel, nástroje pro obrácené vyhledávání obrázků a Lens, které vám pomohou získat informace rychle a snadno.
3. Jaká je budoucnost integrace Lens do Chrome?
Google se snaží posunout uživatelskou zkušenost s vyhledáváním ještě dále a plánuje hlubší integraci Lens do prohlížeče Chrome, aby byla co nejpřívětivější pro uživatele.

Zdroj: https://www.androidpolice.com/google-chrome-desktop-serious-lens-upgrade/