Chrome získává AR filtry od Snapchatu s novým rozšířením

Google Chrome dostává novou funkci díky nové integraci s augmented reality filtry ze Snapchatu. Není žádným tajemstvím, že Snapchat je oblíbeným místem pro mnoho lidí, kteří chtějí zlepšit své videohovory a…

Chrome získává AR filtry od Snapchatu s novým rozšířením

Google Chrome dostává novou funkci díky nové integraci s augmented reality filtry ze Snapchatu. Není žádným tajemstvím, že Snapchat je oblíbeným místem pro mnoho lidí, kteří chtějí zlepšit své videohovory a živé streamy s vtipnými a kreativními filtry. Funkce rozšířené reality (AR) byly jedním z hlavních lákadel pro miliony denních aktivních uživatelů Snapchatu. Nyní se mohou uživatelé Google Chrome začít podobné zážitky s novým vývojem dočkat.

Snapchat je známý svými různými AR efekty, které umožňují uživatelům přidat do svých fotografií a videí různé digitální prvky. Díky integraci s Chrome mohou uživatelé začít používat tyto filtry i během používání internetového prohlížeče. Tím se otevírá nový svět možností pro zábavu a kreativitu online.

Tato nová funkce je skvělým způsobem, jak přinést více zábavy a osobnosti do každodenního používání internetu. Uživatelé Chrome mohou nyní bavit své přátele či kolegy během videohovorů nebo si jednoduše zkrátit čas při prohlížení webu pomocí těchto AR filtrů.

Pokud jste zajímaví, jak tuto funkci aktivovat a začít používat, nebojte se zeptat ve spodním FAQ!

FAQ:
1. Jak mohu aktivovat AR filtry ve službě Google Chrome?
2. Jaké možnosti AR filtrů jsou k dispozici pro uživatele Chrome?
3. Je tato funkce dostupná pro všechny uživatele Chrome, nebo je potřeba něco speciálního udělat?

Zdroj: https://www.androidpolice.com/google-chrome-snapchat-filters-extension-webcam/