Chrome zobrazuje prázdné panely: není to jenom tvá představivost

Google Chrome je jedním z nejpoužívanějších prohlížečů na světě, díky své jednoduchosti použití a široké nabídce rozšíření. Nicméně, s velkým počtem uživatelů přichází velká zodpovědnost a i malý problém může mít…

Chrome zobrazuje prázdné panely: není to jenom tvá představivost

Google Chrome je jedním z nejpoužívanějších prohlížečů na světě, díky své jednoduchosti použití a široké nabídce rozšíření. Nicméně, s velkým počtem uživatelů přichází velká zodpovědnost a i malý problém může mít obrovský dopad. Podobná situace se objevila tento týden, kdy mnoho uživatelů Chrome na desktopu hlásilo, že obsah webových stránek zmizí při přepnutí zpět na otevřenou kartu.

Tento bug se zdá být spojen s nedávnou aktualizací prohlížeče, která způsobuje, že obsah stránky se nezobrazí správně po přepnutí na jinou kartu a zpět. Problém byl identifikován jako chyba v programu Chrome a tým vývojářů pracuje na jeho opravě. Mezitím jsou uživatelé vyzýváni k použití alternativních prohlížečů nebo k manuálnímu obnovování stránky.

Pokud se s tímto problémem setkáte, doporučuje se:

1. **Aktualizovat Chrome:** Ujistěte se, že máte nejnovější verzi prohlížeče.

2. **Vyhledat alternativní prohlížeč:** Pokud je chyba stále přítomná, zkuste použít jiný prohlížeč, jako například Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge.

3. **Kontaktovat podporu:** Pokud se problém nevyřeší ani po aktualizaci a změně prohlížeče, kontaktujte technickou podporu Google Chrome.

Doufejme, že tato situace bude co nejdříve vyřešena a uživatelé budou moci opět bez problémů procházet internetové stránky prostřednictvím svého oblíbeného prohlížeče Chrome.

Zdroj: https://www.androidpolice.com/chrome-showing-blank-tabs-error/