Vypnout reklamy
  • Home
  • Android Novinky
  • Chybička v aplikaci Samsung zprávy odesílala náhodné fotografie z telefonu
29.6.2018

Chybička v aplikaci Samsung zprávy odesílala náhodné fotografie z telefonu

Celkem nepříjemná chyba se objevila po poslední aktualizaci aplikace Samsung zprávy, které jsou na většině telefonu Samsung. Právě ta měla za následek nekontrolované odesílání fotografií i bez toho, aniž by o tom majitel věděl.

Tyto problémy mají telefony Galaxy S9 nebo i Note 8, avšak nevíme, kam až chyba sahá, protože u některých starších telefonu se již některé aplikace neaktualizují. Fotografie se posílají prostřednictvím SMS zpráv a nezobrazují se na vaší straně, takže ho vidí jenom dotyčný, což je zvláštní.

Samsung zprávy měly chybu

Samsung zprávy měly chybu

Si vezměte, že jen tak vám telefon odešle obrázkovou zprávu vašemu šéfovi.

Chyba u operátora to 100% není. Pokud jste neaktualizovali Samsung zprávy, tak to ani nedělejte. Pokud jste ji už udělali, tak zrušte v nastavení aplikace Samsung zprávy přístup do úložiště telefonu. V takové situaci totiž nebude mít chyba z čeho data brát a nic nikomu nepošle.

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.