Vypnout reklamy

Chystá se zcela nová válečná hra Arena Breakout

Arena Breakout je nová hra, která se svým způsobem podobá hře Escape from Tarkov na PC. Vydejte se do boje se skvělou grafikou,

Před měsíce MoreFun Studios Group oznámilo, že spouští nový uzavřený beta test pro svou novou hyper-realistickou FPS mobilní hru, která je Arena Breakou a velmi se podobá takové hře, jako je Escape from Tarkov.

Jak už to bývá, tak probíhal i uzavřený beta test, ten však nebyl určen pro Českou republiku, takže informovat o takovém testu asi nemá smysl, i když se můžete přihlásit přes VPN. Nicméně hra má velmi brzy dorazit klasicky na mobilní telefony.

Má se tak stát příští rok, ale neví se ještě přesné datum. Jde o ultra-realistickou střílečku podobné právě hře Escape from Tarkov. Slibuje naprosty dokonalý konzolový zážitek ve skvělé grafice a při 60 FPS, dynamické počasí, stíny, volumetrické mraky a kvalitní audio.

Dále došlo na adaptivní systém světla, který je modelován pro lidské ok. Když budete přecházet z tmavé místnosti do světla, tak zamhouříte oči podobně jako v reálném životě, kdy ne vždy vidíte vše, když z takového prostředí přecházíte a hlavně když v něm jste dlouho.

Hráč se dočká i neustálé proměny mraků, pohyb slunečního svitu a další zajímavosti.