Chyt vzácného Pokemona během Pokémon GO karnevalu lásky!

Pokémon GO se připravuje oslavit sezónu lásky! Carnival of Love event se vrací do hry s několika vzácnými roztomilými monstry pro vás. Takže, trenéři všude, připravte se na účast na této…

Chyt vzácného Pokemona během Pokémon GO karnevalu lásky!

Pokémon GO se připravuje oslavit sezónu lásky! Carnival of Love event se vrací do hry s několika vzácnými roztomilými monstry pro vás. Takže, trenéři všude, připravte se na účast na této karnevalové oslavě Valentýna, Pokémon GO Carnival of Love!

Kdy to vlastně bude probíhat?

Pokémon GO Carnival of Love event začíná 13. února 2024 v 10:00 hodin. Bude probíhat až do 15. února 2024 do 20:00 hodin místního času. Letos budete moci chytit Oricoria, Flabébé, Snubbull, Skitty, Luvdisc, Furfrou, Stufful, Quaxly a Roselia.

Shiny Oricorio se objeví poprvé v hře. Toto barevné Pokémony si můžete chytit v různých podobách v závislosti na vašem regionu. V Evropě, Blízkém východě a Africe si chyťte Baile Style, v Americe pak Pom-Pom Style. V africké, asijské, pacifické a karibské oblasti můžete chytit Pa’u Style. A nakonec ve světadílu Asie a Tichomoří si ulovíte Sensu Style.

Flabébé bude také častěji vyskakovat ve všech pěti okvětních barvách než obvykle. Bílý květ Flabébé a Oranžový květ Flabébé budou vzácným úlovkem. Úkoly z terénního výzkumu vám přinesou setkání s vzácnými Pokémony jako Shiny Snubbull, Spinda, Clamperl a Stufful.

K dispozici jsou také bonusy Furfrou, kterým můžete proměnit svůj Furfrou Natural Form na roztomilou Heart Trim variantu za 25 Furfrou Candy a 10 000 Stardustu. Navíc si můžete užít bonusy jako zvýšené odměny v podobě Candy XL za chození s kamarády a zaručená odměna v podobě Candy XL při vývoji Pokémonů.

Je tu dokonce místo i pro výzkum!

Za pouhou jednu dolarovou bankovku si můžete získat přístup ke speciálnímu časově omezenému výzkumu na Pokémon GO Carnival of Love event. Získáte Stardust, XP, dvě kadidla a šanci setkat se s Spindou s srdečním vzorem. Dokonce si můžete koupit vstupenky i pro své Velké Přátele nebo vyšší.

Pokud jste ještě nezkusili Pokémon GO, podívejte se do obchodu Google Play a vyzkoušejte si to! Také se podívejte na naši nejnovější zprávu Zachyťte Lust, Fierce Fighter, v Watcher Of Realms valentýnském eventu!

Článek Catch Super Rare Mon During The Pokémon GO Carnival Of Love! naleznete na webu Droid Gamers.

FAQ:

1. Kdy začíná a končí Pokémon GO Carnival of Love?
Pokémon GO Carnival of Love začíná 13. února 2024 v 10:00 hodin a končí 15. února 2024 v 20:00 hodin místního času.

2. Jaké vzácné Pokémony mohu chytit během tohoto eventu?
Během tohoto eventu budou dostupní Oricorio, Flabébé, Snubbull, Skitty, Luvdisc, Furfrou, Stufful, Quaxly a Roselia.

3. Jaké bonusy a speciální úkoly

Zdroj: https://www.droidgamers.com/news/pokemon-go-carnival-of-love/