Vypnout reklamy

Chytré hodinky, které sledují váš tlak, tep a dokonce i okysličení krve

Dotykové hodinky jsou součásti dnešních životů. Většina hodinek umí základní funkce, jako je třeba váš tep. V minulosti byly tyto chytré hodinky opravdu velmi drahé, ale jak šel čas, tak se konkurence rozrůstala a cena je pro mnohé velmi přívětivá. Pojďme se podívat na to, co chytré hodinky obnášení a proč byste si je měli třeba i zakoupit.

Pokud jste vášnivý sportovec nebo jen chodíte na výlety

Smart hodinky vás dokážou měřit celou dobu. Jdete jen na výlet, tak hodinky sledují, kolik kroků jste ušel a zároveň dokáže vypočítat kolik energie jste spálili. Jde o kombinaci měření tepu a kroků. Výhodou je, že se měří krevní tlak, tep srdce nebo okysličení krve 24 hodin každý den.

Tyto funkce jsou z větší části přesné, ale nesupluji reálné zdravotnické zařízení. Pohybové aktivity se dají sledovat buď to automaticky nebo musíte tuto aktivitu navolit. Pokud potřebujete vědět, jak kvalitní spánek máte, tak nechte hodinky večer na rukou a začněte svůj stav sledovat i večer. S aplikací pro buzení sleep as android budete moci navolit budík a následně se propojit s dotykovými hodinkami. Buzení pak může být jen za pomocí vibrací hodinek, takže nikoho dalšího nevzbudíte.

Dětské hodinky v čem je rozdíl?

Zájmena ve velikosti opasku, který je upraven právě pro dětskou ruku. Funkce takových hodinek jsou přinejmenším stejné. Rozdíl je zájmena v tom, že rodič může dítě sledovat, a tak uvidí, kde se například nyní pohybuje. Do hodinek mu můžete začít posílat i SMS zprávu. Nicméně funkci SIM karty v chytrých hodinkách má málokdo.

Dětské smart hodinky tak mohou být přínosem, ale pro některé děti otravou. Pokud jim však ukážete, že chytré hodinky mají smysl, tak budou určitě nadšené.

Výhodou těchto hodinek je zájmena dlouhá výdrž až 5 dní a navíc jsou vodotěsné, takže můžete jít s nimi i na plavání. Aplikace, která je k hodinkám k dispozici, je zcela zdarma.

Aplikace k hodinkám ke stažení. V takové aplikaci pak naleznete historické údaje o svém stavu. Budete se tak moci vracet zpátky a dívat se na to, jak se neustále zlepšujete.