Chytré hodinky Moto 360

Hodinky, které jsou opravdu chytré. Motorola oznámila prodej nových chytrých hodinek, jenže liší se tím, že mají normální ciferník nikoliv digitální. Asi nikdo nechce vypadat jako robot, který má na ruce veškeré detailní informace po celý čas nošení. Jde o to, že tyto hodinky se chovají jako obyčejné klasické hodinky, ale uvnitř se ukrývá systém […]

moto_360_its_time_preview-630x311

Hodinky, které jsou opravdu chytré. Motorola oznámila prodej nových chytrých hodinek, jenže liší se tím, že mají normální ciferník nikoliv digitální. Asi nikdo nechce vypadat jako robot, který má na ruce veškeré detailní informace po celý čas nošení. Jde o to, že tyto hodinky se chovají jako obyčejné klasické hodinky, ale uvnitř se ukrývá systém android. Je to něco na způsob google glass.

Aktivace povelem

Google Glass jsou obyčejné brýle do té doby, dokud neřeknete příkaz „Ok,  Google“. Poté se všechno spustí a veškeré možnosti se vám otevřou v těchto hodinkách. Můžete zde vidět sportovní zápasy, notifikace z Google +, připomínky a také můžete odesílat sms zprávy.

Tyto hodinky by měly konkurovat všem ostatním chytrým novinkám, hlavně těm od firmy Samsung.

Cena těchto hodinek je stále neznámá, ale určitě se ji brzo dozvíme.

Plánované datum vydání je na toto Léto. Tak uvidíme. Máme se na co těšit.