Vypnout reklamy

Chytré spotřebiče v naší domácnosti

Vlastníte-li alespoň jeden chytrý spotřebič, dobře víte, kolik práce, času a energie nám dokáže ušetřit. Inteligentních spotřebičů je celá řada. My vám přinášíme tipy na inteligentní spotřebiče, které by neměly chybět v žádné moderní domácnosti.

Smart spotřebiče do koupelny a kuchyně

V koupelně máme většinou zabudovanou pračku. Zvláště v početnější domácnosti se pomalu nezastaví. Proto je investice do chytré pračky na místě. Můžeme si pořídit inteligentní pračku s předním či horním plněním. Pračka s vrchním plněním je sice menší, o chytré funkce však nemá nouzi. Oceníme automatické dávkování, odložený start, ale i možnost zapnout pračku na dálku. Chceme-li zefektivnit práci v naší kuchyni, můžeme se poohlédnout po smart sporáku s troubou, která nám upeče, na co si jen vzpomeneme. Bez starostí si tak můžeme přes noc připravit dozlatova pečenou kachnu, také můžeme na sporáku táhnout několik hodin vývar. Trouba s plotýnkami zvládnou měnit teplotu dle potřeby, můžeme si tak už jen ráno dojít pro výtečný výsledek. V kuchyni také oceníme samozapínací  digestoř. Ruku na srdce, kdo z vás ji zapíná při každém vaření?! Často zapomeneme a na to jsou smart spotřebiče experti.           

Úklid

Zvláštní místo věnujeme úklidu. Není nad to odejít na nákup či výlet a vrátit se do vypulírovaného bytu. Přesně to dokáže robotický smart vysavač. Některé typy disponují také automatickým vytíráním podlahy. Vysavače s vyšším sacím výkonem zvládnou s přehledem vysát i koberce a zvířecí chlupy. Majitelé mazlíčku je tak často vychvalují do nebes. A není se čemu divit.          

Výhody smart spotřebičů

Na závěr si shrneme všeobecné výhody chytrých spotřebičů. Jsou tiché, šetří naši energii, čas i peníze. V případě že si stáhneme správnou aplikaci, můžeme je ovládat z našeho notebooku, tabletu či smartphonu. Stačí pár kliků nebo zapnout časovač a máme po starostech. S tím souvisí i bezpečnost naší domácnosti. Zapomněli jsme vypnout plotýnku na vařiči? Žádný problém, spotřebič na to sám upozorní, popř. se zvládne po určité době sám vypnout. Chytré spotřebiče můžeme díky stažené  aplikaci propojit a vytvořit tak celý komplex funkčních prvků, které ocení celá