Gear Sport jsou nové hybridní chytré hodinky od Samsungu

Samsung potvrdil asi před dvěma týdny, že pracuje na nositelném zařízení, které není jen tak obyčejné. Nejsou to plnohodnotné chytré hodinky nebo jednoduchý fitness náramek. Samsung nedávno rozeslal emaily některým členům SmartLab Plus programu, kde se ptá, jak nejlépe promovat hybridní hodinky. SmartLab Plus je online komunita, kteří se zajímají o stejné produkty a služby […]

Hybridní chytré hodinky společnosti Samsung

Samsung potvrdil asi před dvěma týdny, že pracuje na nositelném zařízení, které není jen tak obyčejné. Nejsou to plnohodnotné chytré hodinky nebo jednoduchý fitness náramek. Samsung nedávno rozeslal emaily některým členům SmartLab Plus programu, kde se ptá, jak nejlépe promovat hybridní hodinky.

SmartLab Plus je online komunita, kteří se zajímají o stejné produkty a služby od firmy Samsung. Součásti komunity se nemůže stát jen tak kde kdo.

Hybridní hodinky se říká proto, protože budou obsahovat klasický ciferník, ale i přesto budou mít funkce chytrých hodinek.

Zařízení Gear Sport bylo nedávno uvedeno na seznamu certifikační společnosti USA FCC (Federal Communications Commission). Krom podpory bluetooth a wi-fi nejsou žádné další informace.

Schéma zařízení poukazuje na kulatý tvar, který se podobá současným Samsung Gear chytrých hodinek. 

Nedá se však přesně říct, kdy Samsung oznámí hybridní chytré hodinky Gear Sport. Avšak je docela možné, že se tak stane na IFA 2017 v Berlíně.