Samsung pracuje na chytrém reproduktoru s asistentem Bixby

Další virtuální asistent se dostane do fyzického přístroje. Samsung se rozhodl vytvořit chytrý reproduktor, který bude poháněn Bixby asistentem. Poslední dobou jsme mnohem blíže chytrým domovům, kde bude stačit říct, co chcete a váš dům vám bude sloužit. V této chvíli je v otevřené beta verzi v US. Podle
Bixby reproduktor

Další virtuální asistent se dostane do fyzického přístroje. Samsung se rozhodl vytvořit chytrý reproduktor, který bude poháněn Bixby asistentem. Poslední dobou jsme mnohem blíže chytrým domovům, kde bude stačit říct, co chcete a váš dům vám bude sloužit.

V této chvíli je v otevřené beta verzi v US. Podle webového serveru Wall Street Jurnal nebude bixby plnohodnotný do poloviny Července, takže do té doby pouze beta verze.

Že by byl hardwarový projekt Vega právě chytrý reproduktor? Funkce, ani specifikace nebyly dosud předvedeny. Pravděpodobně bude podporovat televizory Samsung Smart Home a IoT.

Mezitím co byl dostupný S Voice před několika lety, tak byla konkurence poněkud malá. S Bixby reproduktorem je to trošku jiné, protože už máme Apple HomePod nebo Harman Kardon + cortana či Amazon Alexa. V neposlední řadě také Google Home.

Harman Kardon + Cortana

Apple HomePod

https://www.youtube.com/watch?v=1hw9skL-IXc

Amazon Alexa

Google Home

https://www.youtube.com/watch?v=dpnxTXILS4s

Reproduktor bude vyrábět tým Harman firmy, protože tu Samsung vlastní (nebude se jednat o bluetooth reproduktor viz.  obrázek výše)