Vypnout reklamy

Chytrý telefon LG Rollable má rozbalovací obrazovku 7.4 palců

K dispozici máme fotografie rolovacího telefonu LG, který bude k dispozici pro mnoho uživatelů. Zahrnuje i velikost a rozlišení displeje.

Jedná se o telefon budoucnosti a není jisté, kdy dorazí na trh. Nicméně k dispozici máme fotografie, které ukazují velikost tohoto displeje v klasickém stavu a následně v roztaženém. Nejsou to stále oficiální fotografie, ale jedná se pouze o koncept.

V klasickém neroztaženém režimu bude mít zařízení 6.8 palců s rozlišením 1080 x 2428px a po úplném roztažení má mít 7.4 palců s rozlišením 1600 x 2428px.

Není však v této chvíli možné říct, jestli jsou veškeré informace zcela správné. Avšak vůbec to nevypadá nereálně. Obrázky, které se objevily právě pro LG skládací telefon, tak jsou podobné telefonu Oppo. Připomínají také vytahovací telefon LG.

LG již minulý rok zveřejnila dva možné názvy pro modely rolovacího chytrého telefonu a začalo to LG Rollable a následoval název LG Slide.

LG Rollable je vybaven 16GB RAM a má mít 4200mAh baterií.

Očekávaná cena a datum vydání

Uvidíme, kdy telefon dorazí. Je možné, že to bude již tento měsíc, ale přesné datum nikdo neví, možná tak vedení společnosti LG. Telefon bude určitě stát víc jak 1000€, podobně jako LG Wing.