Vypnout reklamy

Chytrý telefon Samsung Galaxy S s reproduktory Pro Sound

Vydáno dne: 2.12.2020

Samsung chystá flexibilní displej i u ne-sklopných mobilních telefonu a tedy řady S. Má se jednat o výklopnou horní část telefonu.

Více informací o telefonu, her nebo aplikacích:

Vypadá to podle serveru LetsGoDigital, že se Samsung chystá vylepšit zvukový zážitek z mobilních telefonu a pracuje na systému, který připomíná rezonanční komoru, čímž by mohl docílit vyšší kvality zvuku.

Flexibilní obrazovky jsou nyní fenoménem doby a v roce 2021 očekáváme Galaxy S21 a Galaxy Z Flip 2. Jenže je docela možné, že podobný flexibilní displej se objevují i u klasické řady S a Note.

V novém dokumentu je znázorněno, jak by mohl vypadat Samsung Galaxy s rezonanční komorou pro zlepšení kvality zvuku. Funguje to tak, že obrazovka by se mohla částečně vyklopit z krytu.

Galaxy
Galaxy

Společnost Samsung podala u WIPO patent na elektronické zařízení s rozšířeným vnitřním prostorem a tato dokumentace pak byla zveřejněna 15. října 2020. Po předním displejem je umístěn jeden nebo více reproduktorů a to stejně i mikrofón, modul přední kamery a další senzory.

Tyto komponenty se pak mohou pohybovat zároveň s předním displejem, který je flexibilní. Pohybuje se zájmena horní část. K dispozici máme 3D render od Giuseppe Spinelli alias Snoreyn.

Galaxy
Galaxy

Samsung se již delší dobu věnuje reprodukci zvuku a hledá možnosti, jak ji vylepšit. Právě pro milovníky hudby by mohl být tento nový systém ku prospěchu. Společnost LG využívá reproduktory Boombox a také má rezonanční komoru.

Samsung se rozhodl však o ještě větší prostor, kde bude zvuk rezonovat.

Samsung flexibilní displej
Samsung flexibilní displej

Samsung se tak snaží, aby dokázal stále konkurovat Čínským výrobkům. Například takové Oppo je hodně inovační a nyní tlačí i Xiaomi.

Samsung tak chce přijít s další revoluci v zobrazování a to tentokrát s přijetím flexibilní obrazovky v nesklopných modelech. Je tedy možné, že právě budoucí model Galaxy S Ultra bude mít tento nový typ obrazovky.

Dokument zde

Buroň Tomáš

Zavítejte i na další novinky níže