Vypnout reklamy

Čínská společnost BOE Technology Group Co. je jedna z větších výrobců LCD displejů na světě. Taktéž dodává displeje pro iPady od Applu. Nicméně společnost hledá stát se dodavatelem OLED displejů pro high-end telefony Applu.

Čína doufá, že se svou továrnou v provincií Sichuan dokáže zlepši prestiž své země v oblasti výroby displejů a to na stejnou úroveň, jako jejich konkurence.

Číně by se to mohlo podařit, protože Apple chce mít záloze více dodavatelů, kdyby najednou jeden z nich vypadl. Samozřejmě takto si Apple může vybírat a od všech těchto dodavatelů jako je Samsung a LG požadovat nejrůznější ceny.

Podle posledních informací společnost BOE bude dodávat Applu displeje v roce 2020. V této chvíli prodávají OLED displeje pro Huawei a jeho Mate RS a očekávají, že i další výrobci podepíšou smlouvu ještě tento rok.

Zdroj

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.