Vypnout reklamy

Čínský chytrý telefon s osmi kamerami

Vydáno dne: 29.12.2020

Neznámý mobilní telefon od celkem neznámé společnosti Lens Technology, která se zájmena stará o výrobu modulů otisků prstů nebo fotoaparátu.

Více informací o telefonu, her nebo aplikacích:

Čínský výrobce mobilních telefonu disponuje s mobilem, který má 8 senzorů kamer a 4 blesky. Jednotlivé senzory jsou rozmístěny po rozích tohoto telefonu. Teď si klademe otázku, dočkáme se v budoucnu telefonu, který bude zcela vyplněn fotoaparáty?

Jedná se o celkem neznámou společnost Lens Technology, která byla založena v roce 2003 Zhou Quenfei. Jedná se o společnost, která se sama učí a obrazovky používají třeba Apple Watch hodinky.

Firma Lens Technology v květnu 2020 zaregistrovala zajímavý patent na design v Číně. Tento patent byl schválen 2. října 2020 a byl zahrnut do databáze WIPO.

Jedná se o zajímavý chytrý telefon s celo-obrazovkou a ve spodní části je fyzické tlačítko, které je integrované do displeje. Selfie kamera je pravděpodobně umístěna pod displejem, protože není k vidění.

Celkově tento design telefonu je pozoruhodný, jelikož jsme se s ničím takovým ještě nesetkali.

Další informace o kamerovém systému však zůstavají neznámé. Nevíme tedy, o jaké objektivy jde.

Něco o společnosti Lens Technology

Společnost Lens Technology se přitom specializuje na krycí skla pro dotykové displeje. Vyrábí také moduly pro otisk prstů, kamerové moduly a objektivy. Je tedy nepravděpodobné, aby tato společnost vyrobila celý mobilní telefon, ale kdo za tím tedy stojí?

Zdroj

Buroň Tomáš

Populární příspěvky