Huawei pravděpodobně 31. srpna odhalí nový čip Kirin 980

Je jasné, že všechny oči teď směřují na Samsung a jeho představení nového telefonu Note 9. Nicméně je také potřeba se dívat i na jiné výrobce a zrovna Huawei se snaží se svým novým čipe a možná i vlastní GPU jednotkou. Mobilní telefon Mate 20 přinese opravdovou inovaci. K dispozici bude snímač otisků v displeji, adaptivní a […]

Kirin 980

Je jasné, že všechny oči teď směřují na Samsung a jeho představení nového telefonu Note 9Nicméně je také potřeba se dívat i na jiné výrobce a zrovna Huawei se snaží se svým novým čipe a možná i vlastní GPU jednotkou.

Huawei Kirin 980

Huawei Kirin 980

Mobilní telefon Mate 20 přinese opravdovou inovaci. K dispozici bude snímač otisků v displeji, adaptivní a flexibilní OLED displej.

Je pravděpodobné, že se představí nový čip Kirin 980, který bude v telefonu umístěn a možná i vlastní GPU. Nový čip se přesouvá na nový výrobní proces a to 7nm. Díky tomu zabírá čip méně místa a spotřebovává méně energie a lepší rychlostí než Qualcomm Snapdragon 845.

Huawei Mate 20 a Mate 20 Pro pravděpodobně v říjnu

Nicméně Mate 20 a Mate 20 Pro bude pravděpodobně odhalen někdy v říjnu, ale čip by se mohl představit právě toho 31. srpna v Německu a to ve dvě odpoledne středoevropského času. Představení má trvat 45 minut.

Časově tak na představení Mate 20 a nového čipu Kirin 980, vůbec nestačí a je teď jasné, že se představí pouze čip a následně až telefon.

Zdroj