Vypnout reklamy

Circle to Search: další užitečný trik kromě vyhledávání na webu

V nové verzi funkce Circle to Search se společnost Google rozhodla usnadnit uživatelům procházení informací přímo na obrazovce jejich telefonu. Jak již sám název naznačuje, tento nástroj vám umožňuje jednoduše označit…

Circle to Search: další užitečný trik kromě vyhledávání na webu

V nové verzi funkce Circle to Search se společnost Google rozhodla usnadnit uživatelům procházení informací přímo na obrazovce jejich telefonu. Jak již sám název naznačuje, tento nástroj vám umožňuje jednoduše označit položku na obrazovce, stisknout tlačítko a získat mnoho výsledků vyhledávání Google týkajících se této položky. **Circle to Search** je podobné jako **Google Lens**, ale namísto toho, aby hledal informace ve skutečném světě, hledáte věci přímo na obrazovce vašeho telefonu.

Funkce Circle to Search má velký potenciál a v budoucnu by mohla nabízet ještě více možností. Jednou z plánovaných funkcí je usnadnění kopírování a sdílení snímků obrazovky. Díky tomu by uživatelé mohli rychleji a snadněji sdílet obsah s ostatními.

Klíčové slovo **Google Lens** je již dobře známou funkcí, která umožňuje rozpoznat a vyhledat informace o objektech ve skutečném světě pomocí fotoaparátu telefonu. **Circle to Search** tuto funkcionalitu přenáší na virtuální obrazovku telefonu, což může být pro mnohé uživatele velkým přínosem.

Funkce **Circle to Search** je momentálně dostupná pouze ve vybraných zařízeních a pro některé uživatele může být stále ve fázi testování. Je tedy důležité pravidelně sledovat aktualizace a novinky od společnosti Google, abyste měli přístup k nejnovějším funkcím.

FAQ:

1. Je **Circle to Search** dostupný pro všechny telefony?
– V současné době je **Circle to Search** dostupný pouze pro určitá zařízení a není zatím jasné, zdali bude v budoucnu dostupný pro všechny telefony.

2. Jaké jsou další plánované funkce pro **Circle to Search**?
– Jednou z plánovaných funkcí je usnadnění kopírování a sdílení snímků obrazovek, ale společnost Google pravděpodobně pracuje i na dalších možnostech rozšíření této funkce.

3. Jak se liší **Circle to Search** od **Google Lens**?
– **Google Lens** se zaměřuje na hledání informací ve skutečném světě pomocí fotoaparátu telefonu, zatímco **Circle to Search** umožňuje vyhledávat informace přímo na obrazovce telefonu prostřednictvím označení určitého obsahu.

Zdroj: https://www.androidpolice.com/circle-to-search-could-let-you-copy-and-share-selected-areas-as-screenshots/