Clockmaker oslavuje deváté výročí s in-game událostmi a vydáním exkluzivního gramofonového záznamu.

Belka Games‘ populární hra Clockmaker slaví již deváté narozeniny a k tomu připravuje řadu událostí pro hráče. Kromě toho vydává také exkluzivní vinylovou desku, která zaujme nejen fanoušky her, ale i…

Clockmaker oslavuje deváté výročí s in-game událostmi a vydáním exkluzivního gramofonového záznamu.

Belka Games‘ populární hra Clockmaker slaví již deváté narozeniny a k tomu připravuje řadu událostí pro hráče. Kromě toho vydává také exkluzivní vinylovou desku, která zaujme nejen fanoušky her, ale i milovníky hudebních nosičů.

Vinylová deska, která je v dnešní době spíše raritou, se nejspíše setká s velkým zájmem. Na desce naleznete soundtrack z hry Clockmaker, který odhalíte další informace na oficiální Facebookové stránce hry. Pokud však nejste příliš nadšeni fyzickými nosiči, můžete si soundtrack přehrávat i na Spotify.

Hra Clockmaker překvapuje své hráče každý rok k narozeninám různými akcemi a událostmi. Letos tomu není jinak. Vývojáři připravili řadu speciálních herních eventů, za které si hráči mohou vydělat různé odměny a bonusy. Je to takový dárek od tvůrců hry pro jejich věrné fanoušky.

Pokud se zajímáte o tuto populární hru, určitě sledujte alespoň Facebookovou stránku Clockmakeru. Tam najdete nejen informace o vydání vinylu, ale i o dalších novinkách, soutěžích a akcích spojených s jubileem hry.

A teď několik otázek a odpovědí:

1. Kde mohu získat vinylovou desku s soundtrackem hry Clockmaker?
Desku si budete moci zakoupit na oficiálním Facebooku hry Clockmaker. Tam také najdete všechny potřebné informace.

2. Jaké bonusy a odměny mohu získat během herních eventů k oslavě devátého výročí hry Clockmaker?
Během herních eventů si hráči mohou vydělat různé bonusy, odměny a speciální předměty, které jim pomohou ve hře postupovat a dosahovat vyšších levelů.

3. Jak dlouho budou herní eventy k devátému výročí hry Clockmaker probíhat?
Herní eventy k oslavě devátého výročí hry Clockmaker budou probíhat po dobu určitých dnů či týdnů. Konkrétní délka a termíny budou zveřejněny na oficiálním webu a sociálních sítích hry.

Clockmaker slaví deváté narozeniny a přináší svým hráčům nejen novou hudbu na exkluzivní vinylu, ale také řadu herních eventů s lákavými odměnami. Jestliže jste fanouškem této hry, nenechte si ujít tyto akce a vyhrajte si speciální předměty a bonusy. Sledujte Clockmaker na Facebooku, kde se dozvíte více podrobností.

Zdroj: https://www.pocketgamer.com/clockmaker/ninth-anniversary-vinyl-record/