Vypnout reklamy

Máme k dispozici informace o nové herní konzoli Nintendo Switch Lite, která bude v prodeji od 20. září a bude stát o 100$ méně, než standardní verze.

Nedávno firma Nintendo představila novou herní platformu Nintendo Switch Lite. Klasické Nintendo Switch je skvělé v tom, že ho můžete přenášet a hrát staré známé klasické hry, ale ve vylepšeném formátu. Proto Nintendo přišlo s novou odlehčenou verzi své konzole, aby si ji mohli dovolit více zákazníků.

Nová konzole nabídne to stejné, co plnohodnotná konzole Nintendo, podle firmy tady není žádná velká propast ve výkonu, jelikož obě konzole mají stejnou specifikaci. Avšak je o 100$ levnější, než standardní verze.

Velikost displeje

Co se týče displeje, tak Switch Lite ho má menší a to 5.5 palců s HD rozlišením. Zařízení můžete mít ve třech barvách jako je žlutá, šedá, modrá. Bude i limitovaná edice pro fanoušky pokémonu.

Hmotnost

Nintendo Switch Lite je taktéž lehčí. Váží 277 gramů natož standardní Switch konzole váží 400 gramů. Nintendo totiž chce, aby mohl konzoli zákazník vytáhnout kdekoliv a nemusela mu zatěžkávat tašku.

Výdrž baterie je obrovská díky efektivnímu čipu. Díky efektivnosti přidává 1 hodinu ve hře The Legend of Zelda: Breath of the Wild.

Nintendo Switch Lite
Nintendo Switch Lite

Co se týče her, tak Switch Lite je kompatibilní se všemi ostatními hrami na Switch. Jediným problémem je, že Lite verzi nelze připojit k TV.

Cena

Nintendo Switch Lite
Nintendo Switch Lite

Switch Lite má vyjít 20. srpna za 199.99$ a dostanete k tomu hru The Legend of Zelda: Link Awakening.

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.