Vypnout reklamy

Co je to Nintendo Switch Lite?

Vydáno dne: 20.7.2019

Máme k dispozici informace o nové herní konzoli Nintendo Switch Lite, která bude v prodeji od 20. září a bude stát o 100$ méně, než standardní verze.

Nedávno firma Nintendo představila novou herní platformu Nintendo Switch Lite. Klasické Nintendo Switch je skvělé v tom, že ho můžete přenášet a hrát staré známé klasické hry, ale ve vylepšeném formátu. Proto Nintendo přišlo s novou odlehčenou verzi své konzole, aby si ji mohli dovolit více zákazníků.

Nová konzole nabídne to stejné, co plnohodnotná konzole Nintendo, podle firmy tady není žádná velká propast ve výkonu, jelikož obě konzole mají stejnou specifikaci. Avšak je o 100$ levnější, než standardní verze.

Velikost displeje

Co se týče displeje, tak Switch Lite ho má menší a to 5.5 palců s HD rozlišením. Zařízení můžete mít ve třech barvách jako je žlutá, šedá, modrá. Bude i limitovaná edice pro fanoušky pokémonu.

Hmotnost

Nintendo Switch Lite je taktéž lehčí. Váží 277 gramů natož standardní Switch konzole váží 400 gramů. Nintendo totiž chce, aby mohl konzoli zákazník vytáhnout kdekoliv a nemusela mu zatěžkávat tašku.

Výdrž baterie je obrovská díky efektivnímu čipu. Díky efektivnosti přidává 1 hodinu ve hře The Legend of Zelda: Breath of the Wild.

Nintendo Switch Lite
Nintendo Switch Lite

Co se týče her, tak Switch Lite je kompatibilní se všemi ostatními hrami na Switch. Jediným problémem je, že Lite verzi nelze připojit k TV.

Cena

Nintendo Switch Lite
Nintendo Switch Lite

Switch Lite má vyjít 20. srpna za 199.99$ a dostanete k tomu hru The Legend of Zelda: Link Awakening.

Další zajímavé příspěvky
Epic jde tvrdě po Apple a nazval ho monopolem a lhářem
Epic Games Store

Epic jde tvrdě proti Apple a nazývá ho lhářem a obrovským monopolem, což Apple na druho ustranu odmítá.

Hra na mobil Animal Crossing: Pocket Camp
Animal Crossing: Pocket Camp

Usaďte se ve vesnici, kde je spousta roztomilých zvířátek a jiných stvoření, které tady žijí. Potkejte další sousedy a dokončujte Přečíst si více

Super Mario Run je k dispozici na Google Play
Super Mario Run android hra zdarma

Očekávaná android hra Mário je již k dispozici. Jedná se o hru přímo od vývojáře Nintendo, takže ví, co dělají. Přečíst si více

Super Mario Run oficiálně na Android 23. Března
Super Mario Run

Je to už dlouhá doba, kdy se Android uživatelé těší na to, až budou moci si zahrát hru Super Mario Přečíst si více

Tágy: