Co očekávat na konferenci IFA 2016?

Prázdniny pomalu končí a začínají přípravy na konec tohoto roku a hlavně, aby byly nové produkty připravené na vánoce, kdy je největší odbyt. Na IFA 2016 v Berlíně se očekává spoustu oznámení od nejznámějších výrobců spotřební elektroniky.   Acer Acer má svou tiskovou konferenci mezi  prvními. Hned dopoledne ve středu. Dočkáme se letos nějakého herního […]

IFA 2016 v Berlíně

Prázdniny pomalu končí a začínají přípravy na konec tohoto roku a hlavně, aby byly nové produkty připravené na vánoce, kdy je největší odbyt. Na IFA 2016 v Berlíně se očekává spoustu oznámení od nejznámějších výrobců spotřební elektroniky.

 

Acer

Acer má svou tiskovou konferenci mezi  prvními. Hned dopoledne ve středu. Dočkáme se letos nějakého herního mobilu? Vše zůstává tajemstvím, ale brzy se to dozvíme.

Asus

Asus přináší Zenvolution. Domníváme se, že se dočkáme nějaké úpravy Asus Zenfone mobilního telefonu. Na videu můžeme vidět nový tablet ZenPad 3S.

HTC

HTC má spoustu problému, kde se tržby mobilní divize propadají a stále se neví, jak to napravit. I přesto, že HTC 10 byl povedený telefon, tak o něm není moc slyšet a tržby se nijak nezměnili. Společnost se tak topí v červených číslech.

HUAWEI

Proběhne ve čtvrtek v dopoledních hodinách, kde budou představeny nové mobilní telefony pravděpodobně Honor. Je možné, že se představí nová generace hodinek.

Lenovo + Moto

Společnost Lenovo (Moto) se rozhodla na marketing jít trošku jinak a na svém youtube kanále odhaluje nové příslušenství Moto Mods pro modely Moto Z a Moto Z Force. Dalším produktem je nový tablet s novou intuitivní klávesnici.

LG

LG sice má svůj stánek na IFA 2016, ale nepředstaví zde LG V20, protože toto představení proběhne 6. září v San Francisku. Některé spekulace tvrdí, že se představí nová generace zahnutého displeje LG G Flex 3.