Vypnout reklamy

Co za hry na mobil očekávat v roce 2020

Vydáno dne: 8.1.2020

Jaké hry na mobilní telefony můžeme v roce 2020 očekávat? Přinášíme výběr těch nejzajímavějších her. Většinou se jedná o port z PC nebo konzolí.

Rok 2019 je za námi a my se můžeme těšit na nové hry v roce 2020, ale které to jsou?

Apex Legends

Ano i tato známá hra dorazí na mobilní telefon stejně jak tomu bylo u her Fortnite a PUBG Mobile.

Dauntless

Jedná se o další masivní konzolovou hru a PC, která dorazí v roce 2020 na mobilní telefony. V této chvíli se hra dostala na Switch. Nicméně vývojáři ve Phoenix Labs se opravdu soustředí na dotykovou verzi hry a má být plně cross-platform.

Diablo Immortal

I navzdory negativním ohlasům, ve chvíli, kdy byla mobilní verze oznámena v roce 2018 na Blizzcon, tak NetEase i přesto hru vydá. Nevypadá to sice na to, že by se nějak jednalo o úplný port klasické hry.

Forza Street

Forza Street je v základnu mobilní verze hry od Microsoftu, která je velmi populární. Sbíráte automobily, vylepšujete je a jste součásti několika události, které vás vtáhnou do světa závodníku ve stylu rychle a zběsile.

PC verze Forza Horizon 4

Na Google obchodě je již hra připravena v některých státech světa.

Game of Thrones Beyond the Wall

Tato hra byla již oznámena před nějakou dobou, ale od srpna 2019 je v beta verzi. Nicméně vydání stále není blízko, ale je možné, že dorazí právě v roce 2020.

H1Z1

Podobně jako Apex Legends, tak i H1Z1 se očekává na mobilních telefonech v roce 2020. Nicméně hra nabídne hru pro pět hráčů a nevypadá to, že by dokázala hra konkurovat Fortnite, PUBG nebo Apex Legends.

League of Legends: Wild Rift

Byla oznámena také hra League of Legends na mobilní telefony. Riot Games se rozhodlo, že tuto hru taktéž předělají pro dotykové obrazovky. Hra dorazí taktéž v roce 2020.

Plants vs Zombies 3

Hra Plants vs Zombies dorazí na mobilní telefony ve třetí verzi, která má dorazit v roce 2020. Hra se prozatím dostala do pre-alpha verze během roku 2019.

Na PC jsou hry:

Plants vs Zombies: Batgtle for Neighborville

Plants vs Zombies Garden Warfare 2

Teamfight Tactics

Teamfight Tactics je třetí hra od Riot Games. Stejní lidé vyvíjeli hru League of Legends, která také dorazí na mobilní telefony. V této hře je to však jiné a jedná se spíše o tahovou strategií, kde dopředu přemýšlíte, co udělá soupeř a co vy.

Další zajímavé příspěvky
Hra na mobil The Greedy Cave 2: Time Gate
Hra na mobil The Greedy Cave 2: Time Gate

Nová android hra, která se odehrává v několika různých dungeonech. Ty jsou generované automaticky. Vydejte se do souboje se svým Přečíst si více

Ty nejlepší multiplayer hry, které si musíte tento rok zahrát
Call of Duty Mobile

Ty nejlepší hry pro více hráčů, které si už můžete zahrát. Nejlepší hrou se stává hra Call of Duty Mobile.

Co zajímavého čekáme v tomto roce 2020?
Apex Legends

Rok 2020 nám může přinést zajímavé věci, jako je technologie streamování her skrz Google stádia i v ČR nebo více Přečíst si více

Ty nejlepší MMORPG hry pro rok 2020
Hry na mobil MMORPG pro rok 2020

Zahrajte si pořádné pecky na svém mobilním telefonu v žánru MMORPG. K dispozici máme například RuneScape. Většina her je v Přečíst si více

Tágy: