Vypnout reklamy

Co za hry na mobil očekávat v roce 2020

Apex Legends

Rok 2019 je za námi a my se můžeme těšit na nové hry v roce 2020, ale které to jsou?

Apex Legends

Ano i tato známá hra dorazí na mobilní telefon stejně jak tomu bylo u her Fortnite a PUBG Mobile.

Dauntless

Jedná se o další masivní konzolovou hru a PC, která dorazí v roce 2020 na mobilní telefony. V této chvíli se hra dostala na Switch. Nicméně vývojáři ve Phoenix Labs se opravdu soustředí na dotykovou verzi hry a má být plně cross-platform.

Diablo Immortal

I navzdory negativním ohlasům, ve chvíli, kdy byla mobilní verze oznámena v roce 2018 na Blizzcon, tak NetEase i přesto hru vydá. Nevypadá to sice na to, že by se nějak jednalo o úplný port klasické hry.

Forza Street

Forza Street je v základnu mobilní verze hry od Microsoftu, která je velmi populární. Sbíráte automobily, vylepšujete je a jste součásti několika události, které vás vtáhnou do světa závodníku ve stylu rychle a zběsile.

PC verze Forza Horizon 4

Na Google obchodě je již hra připravena v některých státech světa.

Game of Thrones Beyond the Wall

Tato hra byla již oznámena před nějakou dobou, ale od srpna 2019 je v beta verzi. Nicméně vydání stále není blízko, ale je možné, že dorazí právě v roce 2020.

H1Z1

Podobně jako Apex Legends, tak i H1Z1 se očekává na mobilních telefonech v roce 2020. Nicméně hra nabídne hru pro pět hráčů a nevypadá to, že by dokázala hra konkurovat Fortnite, PUBG nebo Apex Legends.

League of Legends: Wild Rift

Byla oznámena také hra League of Legends na mobilní telefony. Riot Games se rozhodlo, že tuto hru taktéž předělají pro dotykové obrazovky. Hra dorazí taktéž v roce 2020.

Plants vs Zombies 3

Hra Plants vs Zombies dorazí na mobilní telefony ve třetí verzi, která má dorazit v roce 2020. Hra se prozatím dostala do pre-alpha verze během roku 2019.

Na PC jsou hry:

Plants vs Zombies: Batgtle for Neighborville

Plants vs Zombies Garden Warfare 2

Teamfight Tactics

Teamfight Tactics je třetí hra od Riot Games. Stejní lidé vyvíjeli hru League of Legends, která také dorazí na mobilní telefony. V této hře je to však jiné a jedná se spíše o tahovou strategií, kde dopředu přemýšlíte, co udělá soupeř a co vy.