Coxeta – neznámá mobilní rytmická hra od týmu Rythmical

Na letošním Play4X byla představena hra Coxeta, rytmická hra pro mobilní zařízení, vydaná v roce 2020. Stejně jako mnoho her ukázaných na konferenci, i tato hra bohužel nějakým způsobem unikla naší…

Coxeta - neznámá mobilní rytmická hra od týmu Rythmical

Na letošním Play4X byla představena hra Coxeta, rytmická hra pro mobilní zařízení, vydaná v roce 2020. Stejně jako mnoho her ukázaných na konferenci, i tato hra bohužel nějakým způsobem unikla naší pozornosti až do teď. Avšak díky tomu, že byla hra předvedena v plném rozsahu, máme nyní šanci zjistit, o co se vlastně jedná.

Pokud jste hráli hry jako Beatstar, tento formát vám bude velmi povědomý – i když rytmickí puristé si možná více všimnou typu hratelnosti, kterou Coxeta nabízí. Například máte mnohem rychlejší herní tempo a dokonce i příběh! Hra nabízí dynamický zážitek pro všechny fanoušky rytmických her, kteří hledají novou výzvu.

Každý level v Coxeta je jako malá skládačka, ve které musíte správně stisknout tlačítka podle rytmu hudby. Kombinace rychlosti a precision je klíčová, abyste dosáhli co nejlepšího skóre a postoupili dále. Díky atraktivnímu vizuálnímu stylu a chytlavé hudbě je hra skvělým způsobem, jak si zpříjemnit volný čas.

Pokud jste hledali novou rytmickou hru, která vás skutečně vtáhne do děje a nabídne vám skvělý herní zážitek, Coxeta by mohla být tou pravou volbou. Ať už jste začátečníkem nebo zkušeným hráčem, tato hra vám jistě poskytne mnoho hodin zábavy.

FAQ:
1. Jaké platformy podporuje hra Coxeta?
Hra Coxeta je dostupná pro mobilní zařízení s operačními systémy Android a iOS.

2. Obsahuje hra Coxeta mikrotransakce?
Ano, hra obsahuje možnost mikrotransakcí, pomocí kterých si můžete zakoupit různé herní prvky a zdokonalit své postavení ve hře.

3. Jaký je doporučený věk hráčů pro hraní hry Coxeta?
Hra Coxeta je vhodná pro hráče ve věku 12+ let.

Zdroj: https://www.pocketgamer.com/coxeta/showcase/