Cozy Grove: Tábor Ducha míří na mobil přes Netflix Games

Herní vývojáři ze studia Spry Fox, kteří stojí za hrou Cozy Grove, oznámili, že jejich prvním titulem po připojení k Netflix Games bude pokračování s názvem Cozy Grove: Spirit Camp! S…

Cozy Grove: Tábor Ducha míří na mobil přes Netflix Games

Herní vývojáři ze studia Spry Fox, kteří stojí za hrou Cozy Grove, oznámili, že jejich prvním titulem po připojení k Netflix Games bude pokračování s názvem Cozy Grove: Spirit Camp! S možností předregistrace již otevřenou, se pokračování hry Cozy Grove chystá dorazit do obchodů s aplikacemi pro iOS a Android dne 26. června!

Původní hra Cozy Grove se odehrává na neustále se měnícím ostrově plném podivných duchů, které musíte během dne prozkoumávat a pomáhat uklidňovat tyto neklidné duchy. V hře Cozy Grove: Spirit Camp čeká hráče více nadpřirozených bytostí, více roztomilých společníků, více aktivit a dokonce ještě více z prostředí Cozy Grove, které milujete.

Pokud chcete zjistit více informací o hře Cozy Grove: Spirit Camp, můžete navštívit [zdroj](https://www.pocketgamer.com/cozy-grove-camp-spirit/coming-to-netflix-games/).

– **FAQ**
1. Kdy bude hra Cozy Grove: Spirit Camp dostupná k hraní?
Dne 26. června bude možné si zahrát pokračování hry Cozy Grove na zařízeních s iOS a Android.

2. Jaké novinky přináší hra Cozy Grove: Spirit Camp ve srovnání s původní verzí?
V Cozy Grove: Spirit Camp hráče čekají více příležitostí k interakci s duchy, noví společníci a rozšířené herní aktivity.

3. Je možné si hru předem zarezervovat?
Ano, předregistrace je již nyní otevřená pro hráče, kteří se nemohou dočkat nového dobrodružství v Cozy Grove: Spirit Camp.

Zdroj: https://www.pocketgamer.com/cozy-grove-camp-spirit/coming-to-netflix-games/