CPU-Z test odhalil Galaxy Note 6 [AKTUALIZOVÁNO]

Aktualizace: Po důkladném zkoumání to vypadá na pěkný podvrh. Ale bylo by hezké, kdyby tomu tak bylo. Omlouváme se! Screenshot z CPU-Z jednoho ze zaměstnanců Samsung odhalil docela zásadní informace ohledně výkonu Samsung Galaxy Note 6. Jedná se opravdu o pecku, hlavně co se týká velikosti RAM. Dostáváme se tak s velikostí na úroveň průměrných […]

Samsung Galaxy Note 6

Aktualizace: Po důkladném zkoumání to vypadá na pěkný podvrh. Ale bylo by hezké, kdyby tomu tak bylo. Omlouváme se!

Screenshot z CPU-Z jednoho ze zaměstnanců Samsung odhalil docela zásadní informace ohledně výkonu Samsung Galaxy Note 6. Jedná se opravdu o pecku, hlavně co se týká velikosti RAM. Dostáváme se tak s velikostí na úroveň průměrných PC dnešní doby.

Když se na screenshot níže podíváte, tak modelové označení SM-N930F je právě pro Galaxy Note 6. Obrazovka o velikosti 5,77 palců s rozlišením 1440 x 2560 QHD. Krom toho tento phablet má bodle všeho 6 GB Ram s 32 GB interním úložištěm.

Pod krytem běží Samsung Exynos 8890 SoC. Říká se, že Galaxy Note 6 bude mít podobný vzhled, jako má Galaxy S7 a Galaxy Note 5.

Phablet ponese 3700 mAh baterii a taktéž bude mít phablet certifikaci IP68, což je odolnost vůči prachu a vodě. Jedná se o první tuto certifikaci v Galaxy Note sérii.

Zdroj: http://www.phonearena.com/

Zdroj: http://www.phonearena.com/

Android 6.0 bude na tomto phabletu, ale pokud google vydá Android N dřív nebo bude k dispozici, tak Samsung nainstaluje tento systém do tohoto phabletu.