Cricket představuje nové nabídky smartphone pro iPhone a Android

Mobilní operátor Cricket přichází s atraktivní nabídkou pro své zákazníky. Ti, kteří aktivují novou linku služby nebo přejdou na tarif $60 měsíčně s neomezenými hovory, budou mít možnost získat skvělé slevy…

Cricket představuje nové nabídky smartphone pro iPhone a Android

Mobilní operátor Cricket přichází s atraktivní nabídkou pro své zákazníky. Ti, kteří aktivují novou linku služby nebo přejdou na tarif $60 měsíčně s neomezenými hovory, budou mít možnost získat skvělé slevy na vybrané modely iPhonů a chytrých telefonů s operačním systémem Android.

Tato akce je skvělou příležitostí pro všechny, kteří uvažují o upgrade svého telefonu nebo přechodu k jinému operátorovi. Díky výhodným cenám na zařízení si mohou vybrat mezi nejnovějšími modely iPhone i populárními smartphony s Androidem.

Klienti, kteří se rozhodnou využít tuto nabídku, budou mít možnost si vybrat z široké škály telefonů a získat je za velmi atraktivní cenu. Díky tarifu s neomezenými hovory si mohou zákazníci užívat volání bez omezení a bez starostí o překročení datového limitu.

Věříme, že tato akce zaujme mnoho zákazníků a poskytne jim možnost získat moderní a výkonný smartphone za skvělou cenu. Nezapomeňte se poptat svého obchodního zástupce o podrobnosti této nabídky a získejte si svůj nový telefon ještě dnes!

FAQ:
1. Jak dlouho bude tato akce trvat?
Akce s výhodnými cenami na iPhony a Android telefony platí pro zákazníky, kteří aktivují novou linku služby nebo přejdou na tarif $60 s neomezenými hovory až do odvolání.

2. Jaké modely iPhonů a Android telefonů jsou v rámci této akce dostupné?
V rámci této akce jsou k dispozici různé modely iPhone a chytrých telefonů s Androidem podle aktuální nabídky operátora Cricket. Pro aktuální informace se obraťte na svého obchodního zástupce.

3. Jak mohu využít tuto akci?
Chcete-li využít výhodné ceny na iPhone nebo Android telefony, aktivujte novou linku služby nebo přejděte na tarif $60 s neomezenými hovory u mobilního operátora Cricket. Poté si vyberte požadovaný model telefonu a získejte ho za sníženou cenu.

Zdroj: https://www.phonearena.com/news/cricket-tax-season-sale-iphone-discounts_id155640